تیم توسعه ویندوز 10 پس از عرضه رداستون 5 تغییر خواهد کرد

تیم توسعه ویندوز 10 پس از عرضه رداستون 5 تغییر خواهد کرد

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا پس از عرضه نسخه نهایی رداستون 5، تیم توسعه دهنده ویندوز 10 را به طور کامل تغییر دهد.

رداستون 5 یکی از آپدیت‌های بزرگ مایکروسافت است که قرار است در اکتبر سال جاری میلادی در اختیار کاربران قرار بگیرد. در این میان Brad Sams یکی از تحلیلگران شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که تحولات بسیار زیادی در تیم توسعه ویندوز 10 در شرکت مایکروسافت در حال رخ دادن است که طی آن ممکن است برخی از افراد کلیدی از این مجموعه حذف شده و افراد دیگری جایگزین آن‌ها شوند.

مایکروسافت تصمیم دارد تا از تیم توسعه ویندوز 10 در توسعه سرویس‌هایی نظیر آفیس و بستر پردازش ابری آژور استفاده کند. بر همین اساس، تیم توسعه سرویس‌های نرم افزاری مایکروسافت قرار است به طور کامل دستخوش تغییر و تحول‌هایی عظیم شود. در عین حال این تحلیلگر اعلام کرده که اقدام اخیر مایکروسافت برای تغییر تیم توسعه ویندوز 10 هیچ ربطی به تعدیل نیروهای این کمپانی ندارد و نیروهای این کمپانی قرار است در بخش‌های دیگری آماده انجام کار شوند.

گفتنی است که در صورت ایجاد تغییر و تحول در تیم توسعه ویندوز 10، باید شاید ایجاد تغییرات بسیار زیادی در ویندوز 10 با آپدیت رداستون 6 باشیم. بر همین اساس، احتمالاً در چند ماه آینده و مشخصاً در اوایل سال آینده میلادی بسیاری از قابلیت‌های ویندوز 10 احتمالاً تغییر می‌کند و قابلیت‌های جدیدی به این سیستم عامل اضافه می‌شود.

علاوه بر این، اتفاقات اخیر باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران بر این باور باشند که مایکروسافت از همین حالا خود را برای توسعه نسخه بعدی ویندوز آماده کرده است و تغییر و تحول‌های انجام شده مربوط به شروع فرایند توسعه این نسخه از سیستم عامل اختصاصی مایکروسافت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید