توییت جدید مایکروسافت به شایعات سرفیس فون دامن زد

توییت جدید مایکروسافت به شایعات سرفیس فون دامن زد

مدت زیادی است که شایعات در مورد تولید یک تلفن هوشمند از خانواده سرفیس این دست و آن دست می‌شوند. این شایعات دریکی دو ماه گذشته با ثبت یک پتنت جدید برای تولید دستگاه‌های هوشمند انعطاف‌پذیر توسط مایکروسافت بیشتر از هر زمان دیگری قوت یافت. علاوه بر اینکه مایکروسافت در کنفرانس کامپیوتکس امسال خبر از تولید محصولاتی بانام Mobile PC داد. این دو مطلب به‌تنهایی شایعات در مورد سرفیس فون را قوت بخشیدند.

اما اخیر یک توییت جدید در از حساب کاربری Microsoft Azur منتشرشده که توسعه‌دهندگان را به آموزش توسعه اپلیکیشن ها و وب اپ ها تشویق می‌کند. در این توییت به توسعه‌دهندگان توسعه می‌شود در از طریق سرویس رایانش ابری مایکروسافت بانام Azur استفاده کرده و در کلاس‌های مربوط به توسعه وب اپ ها شرکت کنند.  Azur یک پلتفرم رایانش ابری است که برای ایجاد، توسعه و مدیریت اپلیکیشن ها از طریق یک شبکه جهانی از مراکز داده تحت مدیریت مایکروسافت هست. مایکروسافت اَژور این قابلیت را دارد که اپلیکیشن ها را توسط زبان‌ها، ابزارها و چهارچوب‌های مختلفی ایجاد کرده و به توسعه‌دهندگان امکان ادغام اپلیکیشن‌هایی عمومی خود را در محیط فناوری اطلاعات موجود می‌دهد. ازآنجایی‌که این سرویس می‌تواند برای توسعه اپلیکیشن های بر پایه وب برای تلفن‌های هوشمند نیز به کار رود، شایعات در مورد تولید سرفیس فون دوباره قوت گرفته‌اند.

بااین‌وجود بعید به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد اعلام خبر در مورد تولید سرفیس فون را از طریق یک توییت داشته باشد. اما بااین‌حال طرفداران پروپاقرص محصولات سرفیس، به تولید سرفیس فون امیدوارتر شده‌اند.

444

دیدگاهتان را بنویسید