تعداد کاربران آپدیت 2019 ویندوز 10 به 33 درصد رسید

آپدیت 2019 ویندوز 10

شرکت AdDuplex به تازگی اطلاعات مربوط به آپدیت 2019 ویندوز 10 را منتشر کرده است که حاکی از افزایش 33 درصدی کاربران این نسخه جدید است.

آپدیت 2019 ویندوز 10 که با عنوان به روز رسانی ماه می 2019 نیز شناخته می‌شود، در طول 3 ماه گذشته بیش از 33 درصد دستگاه‌های ویندوزی را در اختیار خود قرار گرفته است و کاربران تمایل بیشتری به دانلود و نصب آن پیدا کرده‌اند. بر این اساس در حال حاضر بیش از یک سوم کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در حال اجرای این به روز رسانی هستند.

اطلاعات یاد شده در مورد آپدیت 2019 ویندوز 10 در حالی منتشر شده است که بسیاری از کاربران از این به روز رسانی ابراز رضایت نکرده‌اند و اعلام کرده‌اند که پس از نصب آن با مشکلات فنی بسیار زیادی مواجه شده‌اند. مایکروسافت تائید کرده که این به روز رسانی باعث می‌شود تا برخی از دستگاه‌های قدیمی مبتنی بر ویندوز 10 امکان اتصال به اینترنت از طریق وای فای یا بلوتوث را نداشته باشند. آپدیت یاد شده همچنین باعث اختلال در روند بازدهی در زمان اتصال به اینترنت می‌شود. با این حال این به روز رسانی به صورت کاملاً سریع و با رشد بسیار زیادی مواجه شده است.

در حقیقت این نسخه از سیستم عامل در حال حاضر روی بیش از صد هزار کامپیوترهای ویندوزی نصب شده که کاربران آن‌ها برای اجرای نرم افزارهای ویندوز یونیورسال نیازمند نصب به روز رسانی‌های جدید داشته‌اند. مایکروسافت با استفاده از ترفندهای ویژه توانسته فرهنگ نصب آپدیت‌های بزرگ سیستم عامل را در میان کاربران جای بی اندازد. بر این اساس این شرکت همانند مهم‌ترین رقیب خود یعنی شرکت اپل توانسته آپدیت‌های امنیتی و کاربردی را به کاربران خود ارائه دهد و کاربران نیز با اعتماد کامل این نسخه‌های جدید را روی دستگاه‌های خود نصب می‌کنند و از ویندوز به صورت ایمن‌تر استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید