تصویری جدید از ساعت هوشمند نوکیا منتشر شد

سال گذشته شایعاتی مبنی بر تلاش نوکیا برای تولید ساعت هوشمند در اینترنت پخش شد و احتمال آن میرفت که این ساعت هوشمند همزمان با معرفی لومیا 930 عرضه شود. با وجود اینکه نوکیا هرگز نتوانست ساعت هوشمند را به صورت عمومی و رسمی معرفی کند؛ اما برخی از بازدیدکنندگان کنفرانس MWC 2015 ادعا کرده اند که این ساعت هوشمند را در آنجا دیده اند. البته هیچ تصوری از این محصول در کنفرانس MWC 2015 در هیچ جا پخش نشد و همچنان شکل و ظاهر این ساعت در هاله ای از ابهام باقی ماند.

اما در چند روز گذشته، تصویری که ایوان بلس در توییتر خود با فرمت گیف از این ساعت هوشمند منتشر کرده سر و صدای زیادی در دنیای تکنولوژی کرده. البته با وجود این گیف نمیتوان به توانایی ها و طراحی سخت افزاری این ساعت پی برد و تصویر منتشر شده تنها نشان دهنده رنگ سبز یکپارچه این ساعت هوشمند است. اما با این حال مهم ترین قابلیتی که علاقه مندان به محصولات نوکیا از این ساعت انتظار دارند؛ وجود سنسور ضربان قلب در این ساعت هوشمند است که البته هنوز وجود آن تایید نشده.

نوکیا در یکی دو سال گذشته حتی پس از خریده شدنش توسط مایکروسافت نقشی بسیار منفعل در بازار محصولات هوشمند داشته اما احتمال آن وجود دارد که با تولید و باز طراحی این ساعت هوشمند بتواند دوباره به عرصه رقابت دنیای تکنولوژی های هوشمند باز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *