تصاویر مفهومی از سرفیس فون منتشر شد

تصاویر مفهومی از سرفیس فون منتشر شد

Harry Dohyun Kim یکی از طراحان و گرافیست‌های محصولات تکنولوژی به تازگی اقدام به انتشار تصاویری مفهومی از سرفیس فون کرده است.

وی برای ساخت این تصاویر از طراحی دیگر محصولات سرفیس ایده گرفته است تا یک تلفن هوشمند تا شو و منحصر به فرد را به تصویر بکشد. در این تصاویر، تمامی شایعات مطرح شده در مورد سرفیس فون اعمال شده است تا آن‌ها به واقعیت نزدیک‌تر باشند.

Harry Dohyun Kim در تصاویر خود ادعا کرده که سرفیس فون احتمالاً در دو رنگ خاکستری و مشکی تولید می‌شود. تاکنون، تمامی محصولات سرفیس، به غیر از سرفیس لپ تاپ در رنگ خاکستری تولید شده‌اند و همین مسئله باعث می‌شود تا عرضه سرفیس فون با رنگ مشکی، کمی دور از انتظار به نظر برسد.

قابلیت تا شوندگی و لولای بین دو نمایشگر باعث می‌شود تا سرفیس فون بتواند به طور هم‌زمان کاربری تلفن هوشمند و تبلت را به صورت یکجا داشته باشد. این لولا باعث می‌شود تا سرفیس فون به‌راحتی در جیب جا شود و بتوان با یک دست از آن استفاده کرد. در عین حال در زمان استفاده طولانی مدت، می‌توان از دو نمایشگر به صورت یک پارچه استفاده کرد و کاربران عملاً از همراه داشتن تبلت بی‌نیاز خواهند شد.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند از قلم استایلوس این تلفن هوشمند برای یادداشت برداری استفاده کنند. طراحی این قلم دقیقاً مشابه سرفیس پن امروزی است که در دستگاه‌های سرفیس مختلف کاربری دارد.

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک با معرفی سرفیس فون برای بار دیگر به عرصه تولید تلفن‌های هوشمند باز گردد. بر همین اساس، این شرکت از همین حالا با کمپانی Dell برای اسمبل و تولید انبوه این محصول همکاری کرده است.بدون شک تولید انبوه این محصول در حال حاضر شروع شده است اما پیش بینی‌ها حاکی از آن است که مایکروسافت از این تلفن هوشمند تا پایان سال جاری میلادی معرفی کرده و آن را آماده عرضه به بازار جهانی می‌کند.

تصاویر مفهومی از سرفیس فون منتشر شد تصاویر مفهومی از سرفیس فون منتشر شد تصاویر مفهومی از سرفیس فون منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید