تصاویری مربوط به سرفیس پرو 6 فاش شد

تصاویری مربوط به سرفیس پرو 6 فاش شد

تنها چند روز تا برگزاری رویداد دوم اکتبر شرکت مایکروسافت و رونمایی از محصولات جدید سرفیس باقی مانده است و حالا اطلاعاتی جدید از سرفیس پرو 6 در وب سایت‌های خبرگزاری منتشر شده است.

این اطلاعات توسط وب سایت ویتنامی tinhte.vn منتشر شده است که تا پیش از این اطلاعات زیادی از سری محصولات سخت افزاری مایکروسافت را منتشر کرده بود. طی این اطلاعات، تصاویری از سرفیس پرو 6 به همراه محتویانت داخل جعبه آن فاش شده است. بر اساس این تصاویر می‌توان به این نتیجه رسید که سرفیس پرو 6 نسبت به دیگر محصولات مشابه تغییراتی از لحاظ ابعاد و طراحی صنعتی داشته است.

تصاویری مربوط به سرفیس پرو 6 فاش شد

سرفیس پرو 6 دارای گوشه‌هایی گرد شده است که از لحاظ ظاهری زیباتر و در عین حال قرار دادن آن را روی سطوح صاف آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، مشخص شده است که سرفیس پرو 6 قرار است با همان درگاه‌های کاربردی شامل USB-A و مینی دیسپلی پورت تولید و عرضه شود و بر همین اساس، مایکروسافت تصمیمی به استفاده از درگاه یو اس بی سی یا تادربولت 3 در این محصول را ندارد.

تصاویری مربوط به سرفیس پرو 6 فاش شد

تا پیش از این شایعات بسیار زیادی در مورد تلاش مایکروسافت برای تعبیه درگاه یو اس بی سی و یا تادربولت 3 در سری جدید سرفیس پرو منتشر شده بود که حالا با توجه به تصاویر فاش شده این ادعاها رد شده‌اند.

با این وجود اطلاعات پیشین حاکی از آن است سرفیس لپ تاپ بر خلاف سرفیس پرو 6 قرار است امسال مجهز به درگاه کاربردی یو اس بی سی شود و کاربران این محصول باید از لوازم جانبی متفاوت‌تری نسبت به کاربران دیگر محصولات سرفیس استفاده کنند.

تصاویری مربوط به سرفیس پرو 6 فاش شد

گفتنی است که تصاویر منتشر شده همچنین حاکی از آن است که سرفیس پرو 6 همانند نسل‌های قبلی خود با تک رنگ خاکستری تولید و عرضه می‌شود و آپشن رنگ‌های دیگر قرار نیست برای این محصول آماده عرضه به بازار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید