تصاویری احتمالی از سرفیس فون منتشر شد

تصاویری احتمالی از سرفیس فون منتشر شد

مدتی طولانی از شایعات در مورد تولید یک تلفن هوشمند از خانواده سرفیس توسط مایکروسافت در اینترنت پخش میشود و هنوز معلوم نیست که آیا مایکروسافت واقعا قصد تولید چنین تلفنی را دارد یا خیر.
از طرفی دیگر، ایوان بلس را تقریبا همه طرف داران محصولات هوشمند میشناسند. او مدت زیادی است که مشغول پخش کردن شایعات در مورد محصولات هوشمندی است که هنوز به صورت رسمی تولید نشده اند و جالب اینجا است که بسیاری از شایعات او به حقیقت میپیوندند. او به تازگی چند تصویر جدید از سرفیس فون را در حساب توییتری خود منتشر کرده و در شرح آن نوشته که ” آیا گوشی با پردازنده اینتل در حد پردازنده‌های لپ‌تاپ، شمار ا شگفت زده نمی‌کند؟” . اما او در مورد جزییات دیگری در مورد این تلفن هوشمند سخنی به میان نیاورده. به همین دلیل اطلاعات دقیقی از جزییات این تلفن هوشمند در دست نیست. و حتی هنوز هم با وجود انتشار این عکس ها، معرفی سرفیس فون توسط مایکروسافت در هاله ای از ابهام قرار دارد؛ چرا که معلوم نیست این تصاویر مفهومی هستند یا تصاویر حقیقی که مایکروسافت آنها را از مدلی واقعی تولید کرده.
با تمام این توصیف ها، به نظر میاید که تصاویر منتشر شده نشان دهنده یک تلفن هوشمند با بدنه ای مات و مجهز به ویندوز 10 است که حاشیه های اطراف صفحه نمایش آن بسیار نازک هستند. همچنین سرفیس فون از درگاه USB-C بهره میبرد و با توجه به توصیف ایوان بلس، ممکن است سرفیس فون مجهز به پردازنده ای قوی از سری اینتل باشد که بتواند در حد یک لپ تاپ پردازش های مختلف را انجام دهد.
آپدیت: تصویر منتشر شده مربوط به کانسپتی از تلفن هوشمند شرکت دل هست که به مرحله تولید نرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.