تاریخ عرضه نسخه عمومی آپدیت اکتبر ویندوز 10 مشخص شد

تاریخ عرضه نسخه عمومی آپدیت اکتبر ویندوز 10 مشخص شد

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در تاریخ دوم اکتبر جدیدترین آپدیت ویندوز 10 را آماده عرضه به کاربران عمومی کند.

کاربران اینسایدر که تا پیش از این امکان استفاده از نسخه بتای این آپدیت را داشته‌اند، به تازگی اطلاعاتی را از کدهای بیلد 17763 ویندوز 10 پیدا کرده‌اند که طی آن مشخص شده است که مایکروسافت از تاریخ دوم اکتبر 2018  فرایند عرضه نسخه عمومی و RTM  جدیدترین آپدیت ویندوز 10 را شروع می‌کند.

بر همین اساس، کاربران عادی می‌توانند هم‌زمان با برگزاری رویداد پاییزی مایکروسافت از آپدیت جدید ویندوز 10 نیز استفاده کنند. این به روز رسانی در حالی قرار است در روز دوم اکتبر آماده انتشار شود که شرکت مایکروسافت در این روز تصمیم دارد تا طی یک رویداد از محصولات سخت افزاری جدید خود نیز رونمایی کند. در این رویداد، به احتمال زیاد محصولاتی شامل سرفیس استودیو و همچنین سرفیس لپ تاپ 2 و سرفیس پرو 2018 نیز معرفی می‌شوند.

آپدیت جدید ویندوز 10 قرار است با تغییرات کاربری بسیار زیادی آماده عرضه به کاربران شود. در این به روز رسانی احتمالاً بسیاری از پکیج‌های قدیمی حذف شده و موارد جایگزین و جدیدتری برای آن‌ها در نظر خواهد گرفته شد. علاوه بر این، مایکروسافت تصمیم دارد تا رابط کاربری ویندوز 10 را به همراه قابلیت سازگاری این سیستم عامل با دستگاه‌های همراه را نیز بهبود بخشد.

کاربران با استفاده از این به روز رسانی احتمالاً توان بیشتری در زمینه کنترل رابط کاربری و همچنین استفاده روزمره و حرفه‌ای از ویندوز 10 خواهند داشت. این به روز رسانی قرار است از روز دوم اکتبر به صورت مرحله‌ای آماده عرضه به کاربران در سراسر جهان شود به همین دلیل ممکن است برخی از کاربران در روزهای ابتدایی عرضه این آپدیت امکان دریافت و نصب آن را نداشته باشند و باید برای چند روز برای دریافت و نصب آن صبر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید