بیلد 17133 ویندوز 10 برای کاربران Slow Ring برنامه اینسایدر منتشر شد

بیلد 17133 ویندوز 10 برای کاربران Slow Ring برنامه اینسایدر منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی نسخه نهایی بیلد 17133 ویندوز 10 را برای کاربران Slow Ring ویندوز اینسادر منتشر کرده است. بر اساس گمانه زنی‌ها، قابلیت‌های ارائه شده در این نسخه از سیستم عامل قرار است با عنوان آپدیت بهاری سازندگان یا Spring Creators برای کاربران عمومی عرضه شود.

عرضه این نسخه برای کاربران Slow Ring نشان می‌دهد که مایکروسافت به طور کامل آماده عرضه نهایی آپدیت بهاری ویندوز 10 شده است. آپدیت بهاری ویندوز 10، یا Spring Creators چهارمین به روز رسانی بزرگ ویندوز به حساب میاید که با عنوان رداستون 4 نیز شناخته می‌شود.

بر اساس گمانه زنی‌ها، مایکروسافت تصمیم دارد تا این آپدیت را در روزهای ابتدایی ماه آوریل 2018، آماده عرضه کند. شایعات بر این تأکید دارند که این آپدیت از روز دوم آوریل، یعنی روز دوشنبه سیزدهم فروردین 1397 در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. کاربرانی که تصمیم به نصب این به روز رسانی دارند، می‌توانند از طریق بخش Windows Update از طریق Settings ویندوز 10 اقدام به دریافت و نصب آن کنند. گفتنی است، این نسخه یکی از بزرگ‌ترین آپدیت‌های سیستم عامل ویندوز 10 به حساب میاید و دریافت آن باعث افزایش قابل توجه حجم اینترنت مصرفی می‌شود.

از آنجایی که به روز رسانی‌های ویندوز 10 اغلب به صورت خودکار دریافت و نصب می‌شوند، کاربران این سیستم عامل باید از تاریخ سیزدهم فروردین به بعد باید مراقب حجم اینترنت مصرفی خود باشند. در صورتی که تصمیمی به نصب این آپدیت ندارید، باید از طریق روش‌هایی خاص، آپدیت‌های خودکار ویندوز 10 را ببینید.

گفتنی است که پس از نصب این آپدیت، دستگاه چندین بار ریستارت  شده و بسته به کانفیگ، بین 30 دقیقه تا دو ساعت، دستگاه آماده پاسخگویی به کارهای دیگر نخواهد بود. ضمناً برای نصب این آپدیت باید موارد ایمنی مربوط به امنیت دستگاه‌ها را در نظر بگیرید و دستگاه را در حین نصب آپدیت‌ها، خاموش نکنید چرا که این مسئله ممکن است باعث عدم کارکرد صحیح دستگاه شود.

دیدگاهتان را بنویسید