بیلد 16291 ویندوز 10 با رفع باگ های صفحه لمسی دستگاه های سرفیس منتشر شد

بیلد 16291 ویندوز 10 با رفع باگ های صفحه لمسی دستگاه های سرفیس منتشر شد

مایکروسافت روز گذشته بیلد جدید ویندوز 10 با آپدیت پاییزی (Fall Creators Update) را برای کاربران Fast Ring ویندوز اینسایدر عرضه کرد. در این بیلد جدید، ایکروسافت بسیاری از باگ های مختلف بیلد قبلی را رفع کرده است. بیشتر رفع عیب ها با این حال برروی دستگاه های دارای صفحه نمایش لمسی نظیر سری محصولات سرفیس متمرکز بود.

همانطور که انتظار میرود مایکروسافت تقریبا آپدیت Fall Creators را آماده عرضه نهایی کرده است و تنها در آپدیت های جدید اقدام به رفع باگ های جزئی میکند. این مسئله در عین حال تمامی قابلیت های آپدیت پاییزی را از طریق ویندوز اینسایدر نشان میدهد. کاربرانی که به عضویت برنامه اینسایدر درآمده اند میتوانند با دریافت آپدیت های زودهنگام علاوه بر کمک به مایکروسافت به تست قابلیت های جدید، از جدیدترین آپدیت ها نیز بهره مند شوند.

در بیلد جدید تغییراتی نظیر ارتباط کورتانا میان کامپیوتر و تلفن هوشمند، حل مشکلات مربوط به اسکرول کردن در صفحات لمسی، رفع مشکلات امنیتی مربوط به ریست کردن PIN، رفع باگ های موجود در مایکروسافت اج و حل مشکلات نسخه پیشفرض اسکایپ اعمال شده است.

بیلد 16291 برای تمامی کاربران ویندوز اینسایدر Fast Ring آماده دانلود و نصب است و آن دسته از کاربرانی که شامل این برنامه هستند و به طور منظم آپدیت های قبلی را دریافت کرده اند از هماکنون قادر به نصب این آپدیت هستند

دیدگاهتان را بنویسید