به آپدیت بهاری سلام کنید! نام رسمی رداستون 4 فاش شد

به آپدیت بهاری سلام کنید! نام رسمی رداستون 4 فاش شد

کدهای فاش شده در یکی از نسخه‌های آپدیت پاییزی ویندوز 10 با عنوان Fall Creators نشان می‌دهد که شرکت مایکروسافت نهایتاً نام رسمی چهارمین آپدیت بزرگ جدیدترین سیستم عامل خود را انتخاب کرده است.


بر همین اساس، کدهای فاش شده نشان می‌دهند که مایکروسافت نام آپدیت بعدی خود که تا پیش از این با عنوان رداستون 4 شناخته می‌شد را آپدیت «بهاری سازندگان» یا Spring Creators گذاشته است. این اطلاعات اولین بار توسط Richard Hay از توسعه دهندگان اپلیکیشن در ویندوز منتشر شده است. وی با انتشار یک اسکرین شات از کدهای استفاده شده در ویندوز 10 که از جدیدترین آپدیت‌های این سیستم عامل بهره می‌برد، اعلام کرده که آپدیت بعدی ویندوز 10 با عنوان Spring Cretors عرضه خواهد شد.
انتشار این خبر آن هم تقریباً شش ماه پس از عرضه آپدیت پاییزی باعث شده تا بسیاری از افراد بر این باور باشند که ردموندی ها در چند ماه دیگر و مشخصاً تا شروع بهار 2018، آپدیت جدید سیستم عامل خود را منتشر می‌کنند.
علاوه بر این به نظر می‌رسد که مایکروسافت همچنان به نام گذاری آپدیت‌های ویندوز 10 با عنوان Creators پایبند است. تا پیش از این و مشخصاً پس از آپدیت سالگرد که به عنوان اولین به روز رسانی بزرگ ویندوز 10 شناخته شده بود، مایکروسافت آپدیت Creators یا سازندگان را در ماه مارس 2017 عرضه کرده بود.
علاوه بر این، سومین آپدیت بزرگ این مجموعه نیز با عنوان Fall Creators عرضه شده بود که حالا به نظر می‌رسد که مایکروسافت تصمیم دارد تا آپدیت جدید خود را نیز با همان پسوند «سازندگان» به بازار عرضه کند.
آپدیت جدید قرار است رابط کاربری ویندوز 10 و همچنین بخش تنظیمات این سیستم عامل را دستخوش تغییرات بزرگی کند. در این آپدیت قرار است بسیاری از کاربردهای Control Panel حذف شده و تنظیمات ارائه شده در بخش Settings جایگزین آن‌ها شود. علاوه بر این، طراحی فلوئنت قرار است در این آپدیت نقش پر رنگ‌تری ایفا کند تا رابط کاربری دستگاه‌های ویندوزی بهتر از گذشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید