بدنه سرفیس بوک 3 جان یک نفر را نجات داد

بدنه سرفیس بوک 3 جان یک نفر را نجات داد

یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر به تازگی ادعا کرده که بدنه سرفیس بوک 3 جان او را از برخورد گلوله نجات داده است.

سرفیس بوک نسبت به دستگاه‌های مشابه و دیگر الترابوک‌هایی که در بازار عرضه می‌شوند، تا حدودی ضخیم‌تر است که این مسئله مشخصاً به تعبیه باتری بیشتر در بخش کیبورد آن مربوط می‌شود. این موضوع هر از گاهی توسط برخی از افرادی که طرفدار پروپاقرص محصولات رقیب مایکروسافت، نظیر مک بوک‌های اپل هستند مورد تمسخر قرار می‌گیرد. با این حال همین مشخصه در بدنه سرفیس بوک 3 باعث نجات دادن جان یک نفر شده است.

کاربری با نام Aaron به تازگی ادعا کرده که بدنه سرفیس بوک 3 توانسته جان او را از برخورد یک گلوله نجات دهد. او در توییت خود اعلام کرده که یک نفر از سقف طبقه پایین آپارتمانش شلیک کرده که گلوله از کف رد شده و در نهایت به بدنه سرفیس بوک 3 خورده و متوقف شده است.

بدنه سرفیس بوک 3 جان یک نفر را نجات داد
تصویری که سرفیس لپ تاپ 3 تیر خورده منتشر شده

08او همچنین تصویری از سرفیس بوک گلوله خورده را نیز منتشر کرده و نشان داده که دستگاه از دو بخش، شامل نمایشگر و ترک‌پد آسیب دیده و دیگر قابل استفاده نیست. با این حال به نظر می‌رسد که او به خاطر اینکه سرفیس جانش را نجات داده خوشحال است.

سرفیس بوک شامل دو بخش جداگانه است که هر دو از آلیاژ منیزیم ساخته شده‌اند. بخش اصلی این دستگاه شامل یک تبلت 13 یا 15 اینچی است که دارای نمایشگر، پردازنده مرکزی، باتری اولیه و موارد اصلی برای کارکرد یک کامپیوتر است و بخش دوم شامل باتری و در برخی از مدل‌ها شامل پردازنده گرافیکی جداگانه نیز می‌شود که برای انجام کارهای حرفه‌ای طراحی و تولید شده است.

شرکت مایکروسافت از سال 2015 اولین سری از کامپیوترهای سرفیس بوک را به عنوان نسخه قدرتمند سری محصولات سرفیس معرفی کرده که تاکنون نیز این محصولات مورد علاقه بسیاری از کاربران دستگاه‌های ویندوزی و افراد حرفه‌ای قرار گرفته است. موفقیت سری محصولات سرفیس را معمولاً به طراحی خاص و منحصر به فرد آن‌ها در کنار بازدهی بسیار کارآمد به عنوان یک کامپیوتر ویندوزی در نظر می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید