بخش Focused inbox از اپلیکیشن ایمیل ویندوز حذف می‌شود

بخش Focused inbox از اپلیکیشن ایمیل ویندوز حذف می‌شود

بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت مایکروسافت تصمیم به توقف توسعه و عرضه بخش Focused inbox از اپلیکیشن ایمیل ویندوز دارد.

بخش Focused inbox در اپلیکیشن ایمیل ویندوز و سرویس آنلاین آوت لوک به کاربران این امکان را می‌داد که ایمیل‌های دریافتی را به صورت انتخابی بررسی و مشاهده کنند. Focused inbox برخی از ایمیل‌ها را در اینباکس به صورت انتخابی مشخص می‌کرد که از اهمیت بیشتری برخوردار بودند و باعث تمرکز هر چه بیشتر کاربران برای مشاهده ایمیل‌های دریافتی می‌شد.

ایمیل‌هایی که در این بخش ارائه می‌شدند، فاقد محتوای تبلیغاتی بودند و امکانات بسیار ویژه‌ای را به کاربران ارائه می‌دادند. با این حال شرکت مایکروسافت اعلام کرده که بسیاری از کاربران از مشاهده صندوق دریافتی خود به این صورت در اپلیکیشن ایمیل ویندوز رضایت ندارند.

مایکروسافت تصمیم دارد تا در نسخه 16005.12427.41000.0 اپلیکیشن ایمیل ویندوز این قابلیت را به صورت کامل حذف کند. این نسخه از همین حالا در اختیار کاربران عضو بخش Fast Ring برنامه اینسایدر شده است و شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا پس از بررسی‌های نسخه بتا و رفع باگ‌های احتمالی این نسخه جدید را از طریق مایکروسافت استور به کاربران ارائه دهد.

گفتنی است که شرکت مایکروسافت پس از ارائه این نسخه از اپلیکیشن، اقدام به حذف بخش Focused inbox از سرویس آنلاین آوت لوک دارد و کاربران در صورت مشاهده بخش وب آوت لوک نیز، امکان مشاهده ایمیل‌های دریافتی به صورت متمرکز را نخواهند داشت.

برای دانلود و نصب این نسخه پس از عرضه نسخه نهایی آن، کاربران می‌توانند به مایکروسافت استور مراجعه کنند و نسخه جدید عرضه شده را برای سیستم عامل خود دانلود و آن را روی دستگاه نصب کنند. گفتنی است که این نسخه احتمالاً به همراه آپدیت 20H1 آماده عرضه به صورت عمومی و به کاربران عادی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید