با پخش شدن یک تصویر مفهومی، بار دیگر شایعات سرفیس فون قوت گرفتند

با پخش شدن یک تصویر مفهومی، بار دیگر شایعات سرفیس فون قوت گرفتند

از زمان معرفی سرفیس پرو 3 و افزایش محبوبیت سری محصولات خانواده سرفیس، همواره شایعات زیادی در مورد ارائه تلفن هوشمند این خانواده، در خبرگذاری های مختلف پخش میشد. این شایعات به حدی زیاد بود که پس از مدتی رفته رفته از هیجان سرفیس فون کاست و دیگر اهمیت سابق را برای علاقه مندان به محصولات مایکروسافت نداشت.
اما چند هفته پیش مایکروسافت یک پتنت جدید از صفحات لمسی تاشو را به ثبت رساند که دوباره به شایعات در مورد سرفیس فون دامن زد. بر اساس شایعات اخیر، گوشی آینده خانواده سرفیس با نام Surface Note عرضه خواهد شد.
همچنین با توضیحاتی که مایکروسافت در کنفرانس کامپیوتکس امسال در مورد موبایل پی سی ها داد، احتمالا تلفن هوشمند خانواده سرفیس، با سیستم عامل ویندوز 10 و پردازنده اسنپدارگون تولید خواهد شد.
همانطور که گفته شد مدت زیادی است که شایعات گوشی هوشمند سرفیس دست به دست بین خبرگذاری های حوزه فن آوری میچرخد اما هنوز مایکروسافت هیچ واکنشی به آنها نشان نداده و حتی Panos Panay، مدیر عامل بخش سخت افزار مایکروسافت در مصاحبه هایی که در چند روز گذشته کرده هیچ توضیحی در مورد این تلفن نداده است. مایکروسافت مدت زیادی است که قصد ورود به بازار تلفن ها هوشمند را دارد اما هنوز موفقیتی که از طریق محصولات سری سرفیس کسب کرده را نتوانسته در زمینه تلفن های هوشمند بدست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.