ایمیل جدید مایکروسافت به کاربران اینسایدر

ایمیل جدید مایکروسافت به کاربران اینسایدر

شرکت مایکروسافت اوایل هفته جاری به طور رسمی اعلام کرد که تمامی موارد توسعه داده شده برای قابلیت تایم لاین را در اختیار کاربران اینسایدر قرار داده است.
بر همین اساس مایکروسافت یک ایمیل به تمامی کاربران و شرکت کنندگان برنامه اینسایدر ویندوز 10 فرستاده است و اعلام کرده که این قابلیت هم اکنون توسط کاربران قابل استفاده و دریافت است.
قابلیت تایم لاین به طور خلاصه، سرویسی مشابه continuity اپل است که برای دستگاه‌های ویندوزی و تلفن‌های هوشمند اندرویدی توسعه داده شده است. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند بسیاری از کارها را با استفاده از چندین دستگاه مختلف انجام دهند. تایم لاین در حقیقت ابزاری است که کاربر با استفاده از آن می‌تواند تایپ نوشته‌ها، خواندن یک صفحه وب و اجرای یک کار را به طور موازی با چند دستگاه انجام دهد.
علاوه بر این، مایکروسافت در ادامه این ایمیل از قابلیت‌هایی جدید در اپلیکیشن People سخن به میان آورده است. بر همین اساس، قرار است کاربری و طراحی رابط این اپلیکیشن همانند پیام رسان اسکایپ شود و در عین حال کاربران قابلیت درگ اند دارپ مخاطب‌ها در آن را داشته باشند.
علاوه بر این، مرورگر اج بهبودهایی در زمینه اعلان‌ها پیدا کرده است و می‌تواند از این پس پیام‌های وب سایت‌های مختلف را راحت‌تر از همیشه به کاربران نشان دهد. مایکروسافت همچنین اعلام کرده که در بخش تنظیمات زبان، به زودی پنلی مخصوص برای اموجی ها طراحی خواهد کرد که با استفاده از آن‌ها کاربران می‌توانند شکلک‌های مختلف را بدون نصب اپلیکیشن‌های شخص ثالث تایپ کرده و در پیام رسان‌های مختلف ارسال کنند.
مایکروسافت تصمیم دارد تا تغییرات یاد شده را پس از تست‌های مختلف توسط کاربران اینسایدر، برای کاربران عمومی عرضه کند. این تغییرات در نهایت به همراه عرضه چهارمین آپدیت بزرگ ویندوز 10 با عنوان رد استون 4 آماده عرضه عمومی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید