اپلیکیشن Photos ویندوز 10 با پشتیبانی از قابلیت تایم لاین ارائه شد

اپلیکیشن Photos ویندوز 10 با پشتیبانی از قابلیت تایم لاین ارائه شد

شرکت مایکروسافت پس از عرضه نسخه عمومی آپدیت ماه آوریل ویندوز 10 برای کاربران، نسخه جدید اپلیکیشن مدیریت تصاویر Photos را برای اعضای اینسایدر آماده عرضه کرده است.

نسخه 2018.18031.15820.0 این اپلیکیشن با امکان پشتیبانی از قابلیت تایم لاین ارائه شده است. کاربران اینسایدر با استفاده از این نسخه، می‌توانند به هوش مصنوعی مایکروسافت برای درک تصاویر مختلف و همچنین انتقال هوشمندانه و سریع آن بین دستگاه‌های مختلف استفاده کنند. سیستم انتقال سریع تصاویر در این اپلیکیشن از قابلیت تایم لاین که به تازگی برای ویندوز 10 ارائه شده است کار می‌کند.

گفتنی است که نسخه جدید اپلیکیشن Photos برای کاربران عادی نیز ارائه شده است. با این حال، امکان استفاده از هوش مصنوعی مایکروسافت برای تشخیص چهره افراد و موارد مختلف، تنها برای کاربران اینسایدر ارائه شده است. این قابلیت قرار است پس از رفع مشکلات و باگ‌های گوناگون و انجام تست‌های مختلف در آینده‌ای نزدیک به صورت عمومی برای کاربران عادی نیز عرضه شود.

مایکروسافت در نسخه جدید Photos از تکنیک‌های مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کرده است تا از طریق آن موارد مختلف در تصاویر و عکس‌ها  را به صورت هوشمندانه تشخیص داده و آن‌ها را با سرعت هر چه بیشتر دسته بندی کند. این قابلیت باعث می‌شود تا تصویر یک فرد مشخص در تمامی آرشیو عکس‌های ذخیره شده در دستگاه ویندوزی در یک دسته بندی قرار بگیرد و کاربران با سرعت بیشتری به تمامی عکس‌های یک فرد دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که این قابلیت برای موارد مختلف، غیر از چهره انسان‌ها نیز ارائه شده است. این موارد شامل اشیا و حیوانات نیز خواهد شد و کاربر می‌تواند با سرعت بیشتری از طریق آن به تمامی عکس‌های مربوط به یک شی یا حیوان در آرشیو تصاویر خود دسترسی داشته باشند.

اگر از کاربران عضو برنامه اینسایدر هستید، از همین حالا می‌توانید با مراجعه به مایکروسافت استور، به روز رسانی جدید اپلیکیشن مدیریت تصاویر اختصاصی ویندوز 10 را دریافت و آن را روی دستگاه خود نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید