اپلیکیشن وایت برد مایکروسافت؛ قابلیت های فوق العاده با استفاده از قلم سرفیس

اپلیکیشن وایت برد مایکروسافت؛ قابلیت های فوق العاده با استفاده از قلم سرفیس

حدود دو ماه پیش مایکروسافت در جریان معرفی سرفیس پرو 2017 خبر از یک اپلیکیشن جدید برای ویندوز 10 داد. اپلیکیشن وایت برد مایکروسافت که قرار بود تا پایان امسال به طور عمومی عرضه شود، حالا توسط یک وب سایت ایتالیایی به صورت عمومی به بیرون درز پیدا کرده است. با وجود اینکه وایت برد هنوز به طور رسمی برای ویندوز 10 عرضه نشده، اما قابلیت های فوق العاده این اپلیکیشن توسط نسخه غیر رسمی فاش شده قابل مشاهده است.
مهم ترین قابلیت این اپلیکیشن استفاده بهینه از قلم استایلوس دستگاه های خانواده سرفیس، با ویندوز 10 است. مایکروسافت تا پیش از ادعا کرده بود که اپلیکیشن وایت برد بیشتر برای استفاده های آموزشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این اپلیکیشن با استفاده از قابلیت های مختلف نظیر خط کش، کشیدن شکل های مختلف از طریق شابلون های مجازی و نوشتن مجازی معادلات میتوان کمک زیادی به تغییر سیستم آموزشی کند.
البته کاربرد های وایت برد به کار های آموزشی محدود نمیشود. این اپلیکیشن میتواند برای طراحی به صورت حرفه ای، نقاشی های سر گرم کننده و هم چنین موارد کاربردی مانند تغییر، یادداشت گذاری و اشتراک تصاویر و اسکرین شات ها هم مورد استفاده قرار بگیرد.
با وجود اینکه وایت برد با تمام دستگاه های مبتنی بر ویندوز 10 که از قلم اسیالوس پشتیبانی میکنند مناسب است، طبق ادعا مایکروسافت بهترین کاربری از این اپلیکیشن با استفاده از قلم سرفیس در دستگاه های خانواده مایکروسافت سرفیس خواهد بود. این اپلیکیشن هنوز به صورت رسمی منتشر نشده است اما طبق ادعا مایکروسافت تا پایان سال جاری میلادی به صورت رسمی و عمومی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید