اپلیکیشن رسمی لیکداین برای ویندوز 10 منتشر شد

اپلیکیشن رسمی لیکداین برای ویندوز 10 منتشر شد

در سال 2016 مایکروسافت اعلام کرد که شرکت لینکداین را خریداری کرده است و این شرکت از این پس تحت نظر مایکروسافت به فعالیت ادامه خواهد داد. روز گذشته مایکروسافت اپلیکیشن رسمی شبکه اجتماعی لینکداین را برای کاربران ویندوز عرضه کرد. این اپلیکیشن تنها در ویندوز 10 قابل‌اجرا و نصب بوده و کاربران آن، پس از نصب می‌تواند اعلان‌های مربوط به این شبکه اجتماعی را در بخش Action Center دریافت کنند.

اما در این میان محیط کاربری اپلیکیشن لینکداین برای ویندوز 10 سوال‌های زیادی را مطرح کرده است. از اکتبر 2015 که مایکروسافت، ویندوز 10 را به‌طور رسمی عرضه کرد، بسیاری از توسعه‌دهندگان و شرکت‌های بزرگ را برای توسعه اپلیکیشن برای ویندوز 10 و استور تشویق کرد تا کاربران بتوانند در محیطی یکپارچه که تنها مخصوص ویندوز 10 هست، تجربه کاربری مناسبی را داشته باشند. این در حالی است که مایکروسافت اپلیکیشن لینکداین را تنها به همان شکل و شمایل وب‌سایت این شبکه اجتماعی طراحی کرده است.

علاوه بر این در نسخه موبایل نیز ازآنجایی‌که اخیراً مایکروسافت به عمر نسخه موبایل ویندوز 8.1 پایان داده، اپلیکیشن لینکداین برای کاربران تلفن‌های هوشمند مبتنی بر این سیستم‌عامل عرضه نشده است و تنها کاربران ویندوز 10 موبایل قادر به استفاده نسخه جدید لینکداین در تلفن هوشمند خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.