اولین نسخه آزمایشی آپدیت 20H1 ویندوز 10 برای کاربران اینسایدر عرضه شد

اولین نسخه آزمایشی آپدیت 20H1 ویندوز 10 برای کاربران اینسایدر عرضه شد

شرکت مایکروسافت پس از رفع مشکلات و باگ‌های نرم افزاری اقدام به عرضه آپدیت 20H1 ویندوز 10 برای کاربران عضو برنامه اینسایدر کرده است.

کاربران ویندوز اینسایدر از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Update and Security آپدیت 20H1 ویندوز 10 را با بیلد 18941 نصب کرده و قابلیت‌های جدید ارائه شده در آن را مورد تست قرار دهند. مایکروسافت همچنین هم‌زمان با عرضه این نسخه از به روز رسانی ویندوز 10 اقدام به انتشار لیست تغییرات آن کرده است.

در لاگ تغییرات آپدیت 20H1 ویندوز 10 مشخص شده که این به روز رسانی بسیاری از باگ‌های امنیتی و کاربردی را در ویندوز 10 برطرف می‌کند. باگ‌هایی نظیر عدم کارکرد صحیح ویندوز اکسپلورر در فولدرهای وان درایو، مشکلات مربوط به جست و جوی آپدیت‌ها، مشکلات مربوط به تنظیمات میکروفن و سیستم ضبط صدا در سیستم عامل و موارد دیگر برطرف شده است.

مایکروسافت همچنین تعداد زیادی از شورت کات‌ها و قابلیت‌های جدید را برای تسریع و تسهیل روند کار با سیستم عامل ویندوز 10 ارائه داده است. بر این اساس مشخص شده که مایکروسافت مجموعه‌ای تغییرات بسیار بزرگ را در این به روز رسانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

گفتنی است که این به روز رسانی در حال حاضر در مرحله تست قرار دارد و قرار است به عنوان بزرگ‌ترین آپدیت عرضه شده در سال 2020 میلادی برای ویندوز 10 آماده عرضه شود. لازم به ذکر است که این آپدیت فعلاً دارای باگ‌های شناخته شده‌ای است که باعث اختلال در روند کارکرد با دستگاه‌های ویندوزی می‌شود. بر این اساس به کاربران توصیه می‌شود تا فعلاً اقدام به دانلود و نصب این آپدیت‌ها روی دستگاه‌های مهم خود که کارهای حرفه‌ای با آن‌ها انجام می‌دهند، نکرده و منتظر عرضه نسخه نهایی این به روز رسانی در سال 2020 باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید