اولین فریم ویر برای سرفیس هدفون منتشر شد

اولین فریم ویر برای سرفیس هدفون منتشر شد

شرکت مایکروسافت پس از گذشت حدود شش ماه از معرفی و عرضه سرفیس هدفون، اولین آپدیت فریم ویر را برای این محصول آماده عرضه کرده است.

این هدفون که به تازگی برای کشورهای مختلف جهان نظیر آمریکا، انگلستان، استرالیا، اتریش، کانادا، فرانسه، آلمان، ایرلند، نیوزلند و سوئیس آماده عرضه شده است در آپدیت فریم ویر جدید با سازگاری بهتر برای پخش صداها، فراخوانی کورتانا و دریافت صدای میکروفون آماده عرضه شده است.

در آپدیت فریم ویر جدید، شرکت مایکروسافت تا 4 پرده صدای سرفیس هدفون را افزایش داده است. علاوه بر این، مایکروسافت اعلام کرده که تا 13 درجه قابلیت حذف نویز میکروفن افزایش پیدا کرده است و تا صداهای 30 دسی بل را با کیفیت بهتری برای آن سوی مکالمات دیجیتالی ارسال می‌کند.

علاوه بر این، مایکروسافت اعلام کرده که صدای موسیقی در حال پخش سرفیس هدفون در آپدیت فریم ویر جدید به 115 دسی بل رسیده است و کاربران می‌توانند با سرعت، شدت و کیفیت بهتری موسیقی‌ها را در این هدفون گوش کنند. مایکروسافت اعلام کرده که تأخیر یا زمان Latency سرفیس هدفون برای اجرای بازی‌های کامپیوتری مبتنی بر دستگاه‌های ویندوزی کاخش پیدا کرده است تا کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر از این محصول استفاده کنند.

در آپدیت فریم ویر جدید همچنین امکان اتصال سرفیس هدفون به 8 دستگاه به صورت هم‌زمان افزایش پیدا کرده است و سرفیس هدفون میتواند برای تمام آن دستیار دیجیتالی کورتانا را فعال کند. گفتنی است که این قابلیت تنها برای کاربران خارج از آمریکا و در دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 ارائه شده است. البته این قابلیت قرار است در آینده به دستگاه‌های همراه نظیر گوشی‌ها و تبلت‌های مبتنی بر اندروید و ای او اس که اپلیکیشن کورتانا در آن‌ها نصب است نیز اضافه شود.

گفتنی است که برای نصب این فریم ویر کافی است سرفیس هدفون را یک کامپیوتر ویندوزی متصل کرده و سپس بخش Windows Update مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید