اولین آپدیت فریم ویر سرفیس گو 2 منتشر شد

مایکروسافت از سرفیس گو ۲ سرفیس لپ تاپ ۳ و سرفیس هدفون ۲ رونمایی کرد - مشکل شارژ سرفیس پرو

هنوز یک هفته از زمان عرضه سرفیس گو 2 نگذشته که شرکت مایکروسافت یک آپدیت جدید را برای این محصول آماده عرضه کرده است. این به روز رسانی جدید از همین حالا در دسترس کاربرانی است که سرفیس گو 2 را به تازگی خریداری می‌کنند.

این به روز رسانی جدید باعث بهینه‌سازی روند اتصال وای فای و بلوتوث به دستگاه‌های مختلف می‌شود و کاربران می‌توانند به صورت بهینه‌تر و کاربردی‌تر اقدام به استفاده از دستگاه‌های خود کنند.

سوژه‌ی اصلی این به روز رسانی مشخصاً بهبود روند کارکرد سیستم‌های ارتباطی سرفیس گو 2 بوده است. بر این اساس در آن درایور وای فای و بلوتوث بهینه‌سازی و آپدیت شده‌اند. در این به روز رسانی هیچ تغییر دیگری وجود ندارد و کاربران در زمان خرید و استفاده از سرفیس گو 2 با هیچ مشکل نرم افزاری و سخت‌افزاری دیگری مواجه نیستند و می‌توانند به صورت بهینه و کاربردی اقدام به استفاده از دستگاه‌های خود کنند.

سرفیس گو 2 هفته گذشته همراه با سرفیس بوک 3 آماده معرفی در وب سایت رسمی شرکت مایکروسافت شده است و هنوز به صورت کامل آماده عرضه در بازار جهانی نشده است. این محصول تنها از طریق برخی از نمایندگی‌ها و عامل‌های فروش مایکروسافت در سراسر دنیا آماده عرضه شده است و مایکروسافت در حال تحویل محصولات پیش‌فروش شده از آن در بازار جهانی است.

شرکت مایکروسافت در تولید و طراحی سرفیس گو 2 تلاش کرده تا قدرت سخت‌افزاری را بهینه‌سازی کند و در عین حال امکان استفاده از این دستگاه را در مدت زمانی طولانی برای کاربران فراهم کند. سرفیس گو 2 در حقیقت تجربه‌ای ویژه از استفاده از سیستم عامل ویندوز در مدت زمان طولانی و تنها با یک شارژ را می‌دهد  که در نوع خود بی‌نظیر و بسیار کارآمد است. این محصول یکی از پرطرفدارترین اعضای جدید خانواده سرفیس است.

دیدگاهتان را بنویسید