اولین آپدیت فریم ویر سرفیس گو منتشر شد

اولین آپدیت فریم ویر سرفیس گو منتشر شد

شرکت مایکروسافت پس از شروع فرایند عرضه سرفیس گو، اولین آپدیت فریم ویر مخصوص این محصول را برای کاربران آن آماده عرضه کرده است.

آپدیت day 1 فریم ویر سرفیس گو که از همین حالا برای کاربران آماده عرضه شده است، شامل تغییرات زیادی نمی‌شود و مایکروسافت جزئیات دقیقی از آن را منتشر نکرده است. بر همین اساس، بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اقدام مایکروسافت برای عرضه فریم ویر جدید سرفیس گو، تنها به منظور بهبود بازدهی این محصول بوده است تا سخت افزاری‌های آن با هماهنگی بهتری با سیستم عامل ویندوز 10 نصب شده در آن کار کنند.

سرفیس گو نزدیک به یک ماه پیش از طرف مایکروسافت معرفی و آماده عرضه به بازار شد. این محصول به عنوان نسخه ارزان قیمت، مقرون به صرفه و اقتصادی سری تبلت‌های مایکروسافت معرفی شده است که امکانات نسبتاً مشابه سرفیس پروها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این محصول قیمت بسیار پایینی دارد و در عین حال برای دانشجویان و دیگر افرادی که نیاز به یک دستگاه فوق سبک دارند، مناسب است. سرفیس گو در دو مدل با ظرفیت‌های متفاوت و آپشن اتصال به شبکه ال تی ای و وای فای تولید شده است. مایکروسافت همچنین تصمیم دارد تا در آینده نزدیک نسخه ال تی ای این محصول را آماده عرضه به بازار کند.

کاربران سرفیس گو از همین حالا می‌توانند با مراجعه به زیر شاخه Windows Update در بخش تنظیمات اصلی ویندوز 10 اقدام به دانلود و نصب آپدیت جدید سرفیس گو کنند. گفتنی است که کاربرانی که از این پس سرفیس گو را خریداری می‌کنند نیز می‌توانند در طول فرایند راه اندازی اولیه آن را دانلود و روی دستگاه خود نصب کنند.

عرضه آپدیت جدید به معنای برطرف کردن عیوب نرم افزاری این محصول نبوده و کاربران می‌توانند بدون هیچ گونه مشکلی اقدام به استفاده از سرفیس گوی جدید راه اندازی شده خود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید