اولین آپدیت الحاقی برای ویندوز 10 می 2019 آماده عرضه شد

اولین آپدیت الحاقی برای ویندوز 10 می 2019 آماده عرضه شد

نزدیک به یک هفته پیش بود که شرکت مایکروسافت از ویندوز 10 می 2019 رونمایی کرد و آن را برای دانلود و نصب در دستگاه کاربران عمومی آماده عرضه کرد.

در این میان شرکت مایکروسافت یک هفته پس از عرضه ویندوز 10 می 2019 اقدام به عرضه اولین آپدیت الحاقی برای این سیستم عامل کرده است. مایکروسافت در این بسته الحاقی بسیاری از مشکلاتی که کاربران عمومی برای استفاده از نسخه جدید سیستم عامل ویندوز مواجه بودند را حل کرده است. در بیلد 18362.145 ویندوز 10 بسیاری از مشکلات نرم افزاری و امنیتی در زمینه کاربری با سیستم عامل ویندوز 10 برطرف شده است.

این مشکلات شامل رفع اختلالات مربوط به پروتکل اپلیکیشن‌های مبتنی بر پلتفرم ویندوز یونیورسال در اینترنت اکسپلورر و مایکروسافت اج، رفع ایرادهای ایجاد شده در زمینه مدیریت فولدرهای داخل شبکه محلی، اختلالات مربوط به عدم امکان اجرای بازی‌ها به صورت تمام صفحه و رفع اختلالات مربوط به اتصال دستگاه‌های مختلف از طریق ارتباط بلوتوث است.

مایکروسافت این به روز رسانی را تنها برای کاربرانی عرضه کرده که آپدیت ویندوز 10 می 2019 را روی دستگاه ویندوزی خود نصب کرده باشند. بر این اساس کاربرانی که از این پس اقدام به دانلود و نصب به روز رسانی‌های ویندوز 10 می‌کنند، نیازی به نصب آن ندارند و می‌توانند آن را به صورت خودکار در کنار ویندوز 10 می 2019 دانلود و روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنند.

گفتنی است که این دانلود حجم بسیار کمی دارد و به همین دلیل ترافیک اینترنت و زمان کمی را برای دانلود و نصب نیاز دارد. با این حال کاربران برای نصب آن باید موارد ایمنی را رعایت کرده و پیش از هر گونه اقدامی، از اتصال دستگاه به شارژر و خاموش نشدن ناگهانی دستگاه اطمینان کامل حاصل کنند تا در آینده با مشکلات فنی مختلف و عدم کارکرد دقیق دستگاه مواجه نشوند.

لازم به یادآوری است که نصب ناقص آپدیت های ویندوز باعث اختلال در ورند کارکرد دستگاه می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید