اندروید سرفیس دوئو احتمالا نسخه 11 است

اندروید سرفیس دوئو احتمالاً اولین گوشی پشتیبانی کننده از سیستم عامل اندروید 11 است

گزارش‌های منتشر شده از شرکت‌های توسعه دهنده‌های اپلیکیشن‌های اندرویدی حاکی از آن است که اندروید سرفیس دوئو احتمالاً اندروید 11 است یا دست کم جزو اولین دستگاه‌های تولید شده با این نسخه از سیستم عامل خواهد بود.

نسخه بتای اپلیکیشن Your Phone توسعه داده شده در ویندوز 10 برای دستگاه‌های سرفیس نشان دهنده نسخه اندروید سرفیس دوئو است و در تنظیمات آن مشخص شده که این محصول از اندروید 11 پشتیبانی می‌کند.

در این بررسی‌ها مشخص شده که سرفیس دوئو امکانات ویژه و منحصر به فردتری را نسبت به دیگر تلفن‌های هوشمند به کاربران سرفیس پرو و دیگر کامپیوترهای ویندوزی سرفیس ارائه می‌دهد.

شرکت مایکروسافت از همین حالا نشانه‌هایی از آماده سازی اندروید سرفیس دوئو برای عرضه آن در بازار جهانی را منتشر کرده است. این نشانه‌ها شامل توسعه اپلیکیشن‌های ابتدایی برای کارکرد روزمره از اولین تلفن هوشمند سری سرفیس است که نشان دهنده آن است که شرکت مایکروسافت در مراحل پایانی برای عرضه این محصول برای فروش در بازار است. از طرف دیگر بسیاری از تحلیل‌گرها ادعا کرده‌اند که شرکت‌های عضو زنجیره تأمین قطعات سری محصولات سرفیس، فرایند کاری خود را به صورت فشرده‌تر انجام می‌دهند تا بتوانند به زمان تعیین شده مایکروسافت برای تولید انبوه و عرضه این محصول در بازار جهانی برسند. بر اساس این گزارش‌ها، قطعه نمایشگر AMOLED دوگانه با سایز 5.6 اینچ از همین حالا آماده تعبیه در سری اول محصولات سرفیس دئو شده است.

با توجه به این مسئله می‌توان امیدوار بود که این محصول نهایتاً تا ماه ژوئن سال جاری میلادی آماده عرضه به عموم کاربران شود و کاربران در سراسر دنیا بتوانند آن را از طریق منابع رسمی شرکت مایکروسافت خریداری کنند.

این محصول اولین تلاش شرکت مایکروسافت برای تولید یک تلفن هوشمند پس از عرضه لومیا 950 در سال 2015 میلادی است. شرکت مایکروسافت با ارائه قابلیت‌هایی ویژه در این محصول تصمیم دارد تا تمایل کاربران سرفیس به خرید این تلفن هوشمند را جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید