انتشار تصویری منتسب به سرفیس پرو 5

انتشار تصویری منتسب به سرفیس پرو 5

طبق اداعای وب سایت phonearena دو روز گذشته در یکی از وب سایت های فرانسوی خبرگزاری فعال در حوزه تکنولوژی، تصویری منتسب به سرفیس پرو 5 منتشر شده است. در زمان انتشار این تصویر، صحت آن در هیچ یک از منابع رسمی تایید نشده و تنها در بخش فرانسوی زبان وب سایت رسمی مایکروسافت تصویری از یک تبلت هیبریدی-ویندوزی را با نام “نسل جدید سرفیس پرو” منتشر شده است. این تصویر که شامل دستگاهی کاملا شبیه به سرفیس پرو 4 است که به کیبرد و قلم متصل شده است.

در عین حال در وبسایت لینکداین نیز پروفایل یکی از کارکنان مایکروسافت از نسل جدید سرفیس پرو با نام پروژه نئون نام برده اند که احتمال میرود این نام ناشی از زبان طراحی ظاهری ویندوز باشد که از چند پلتفرم متفاوت پشتیبانی میکند.

آخرین نسل منتشر شده از سرفیس، که با نام سرفیس پرو 4 شناخته میشود، در 6 اکتبر 2015 به طور رسمی منتشر شد که با تغییراتی در ظاهر، فام و اندازه صفحه نمایشگر، نسل جدید پردازنده و تغییر در طراحی قطعه اس اس دی به نسبت نسل قبل یعنی سرفیس پرو 3 منتشر شده بود.

تا پیش از این انتظار میرفت که نسل بعدی سرفیس پرو، مجهز به پردازنده نسل جدید “کیبی لیک” به همراه پورت یو اس بی نوع سی شده باشد. اما تصویر منتشر شده هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد را به ما نمیدهد و باید منتظر اخبار رسمی در این مورد باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.