اطلاعات قلم سرفیس پرو 7 در سازمان FCC تائید شد

اطلاعات قلم سرفیس پرو 7 در سازمان FCC تائید شد

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا کنفرانس خود را در 11 مهر 98 برای معرفی محصولات جدید سرفیس برگزار کند و حالا اطلاعاتی در مورد قلم سرفیس پرو 7 در سازمان FCC مشاهده شده است.مایکروسافت از همین حالا اطلاعات فنی مربوط به قلم سرفیس پرو 7 را در سازمان ارتباطات آمریکا به ثبت رسانده است تا این محصول را به زودی آماده عرضه به بازار کند. اطلاعات فنی این اکسسوری جدید از همین حالا به صورت عموم منتشر شده است که حاکی از آن است که قلم سرفیس پرو 7 می‌تواند با فرکانس 2.4 تا 2.48 گیگاهرتز و در فاصله‌ای مشخص از دستگاه اصلی به فعالیت بپردازد.

اطلاعات قلم سرفیس پرو 7 در سازمان FCC تائید شد

در این اطلاعات همچنین مشخص شده است که قلم سرفیس پرو 7 با پشتیبانی از فناوری بلوتوث به سرفیس ها متصل می‌شود و شرکت مایکروسافت تمایلی به اضافه کردن فناوری‌های ارتباطی جدید و بهبود یافته تر در این اکسسوری جدید نداشته است.

این اطلاعت اولین بار توسط وب سایت WinCentrat منتشر شده است که حاکی از آن است که سرفیس پرو 7 و اکسسوری های آن به زودی آماده عرضه به بازار می‌شود. تا پیش از این مشخص شده بود که مایکروسافت تصمیم دارد تا در روز دوم اکتبر 2019 کنفرانسی جدید را برای رونمایی از محصولات جدید خود برگزار کند که حالا این اطلاعات مهر تأییدی برای معرفی و عرضه سرفیس پرو 7 در این تاریخ به حساب میاید.

مایکروسافت تصمیم دارد تا در جریان این کنفرانس از محصولات جدیدی نظیر سرفیس پرو 7 در کنار سرفیس بوک 3 و سرفیس لپ تاپ 3 و نسخه جدید سرفیس استودیو رونمایی کند. با این حال اطلاعات دقیق این محصولات و نحوه برگزاری کنفرانس دو هفته آینده ردموندی ها هنوز به طور کامل مشخص نشده است و برای دریافت این اطلاعات باید تا تاریخ برگزاری کنفرانس یاد شده منتظر بود و دید که سرفیس های جدید با چه تغییراتی آماده عرضه به بازار خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید