اطلاعات تازه از محصولات جدید مایکروسافت منتشر شد

اطلاعات تازه از محصولات جدید مایکروسافت منتشر شد

در حالی که تنها دو روز به مراسم معرفی محصولات جدید مایکروسافت مانده، اطلاعات جدیدی از این محصولات در اینترنت پخش شده که نظر بسیاری از علاقه مندان دنیای فن آوری را به خود جذب کرده است.

تاکنون شایعاتی در مورد این محصولات پخش شده بود که خبر از معرفی دو پرچمدار تلفن همراه لومیا 950 و 950 ایکس ال در کنار یک گوشی پایین رده با نام لومیا 550 میداد. اما اخبار جدید حاکی از وجود یک گوشی میان رده در میان محصولات جدید مایکروسافت است. منابعی که این شایعات را در مورد این تلفن هوشمند میان رده پخش میکنند همچنین اشاره دارند که این تلفن همراه با بدنه فلز ساخته شده و به طور کامل برای استفاده در محیط های صنعتی و خشن مقاوم میباشد.

علاوه بر این، تصاویری منتسب به گوشی هوشمند پایین رده لومیا 550 پخش شده که نظر بسیاری از کارشناسان و علاقه مندان را جلب کرده است احتمال میرود این تلفن همراه با پردازنده اسنپدراگون 210 و صفحه نمایش 4.7 اینچی و با یک گیگابایت حافظه رم به بازار عرضه شود

البته در مورد صحت این شایعات همچنان تردید وجود دارد و باید منتظر بود تا دو روز دیگر و ببینیم که مایکروسافت چه محصولات جدیدی را برای عرضه به بازار دارد.

کنفرانس معرفی محصولات جدید مایکروسافت در تاریخ 6 اکتبر برابر 14 مهر ماه برگزار میشود که انتظار میرود نسل جدید محصولات ویژه مایکروسافت از قبیل سرفیس پرو 4، دستبند سلامتی مایکروسافت بند 2 و سری جدید تلفن های همراه لومیا در آن معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید