اطلاعات بیشتری از سری 2018 محصولات سرفیس منتشر شد

اطلاعات بیشتری از سری 2018 محصولات سرفیس منتشر شد

در چند هفته گذشته شایعات زیادی در مورد تلاش مایکروسافت برای تولید و عرضه سری 2018 محصولات سرفیس در نیمه دوم سال جاری میلادی منتشر شده است.

در این میان، یکی از شایعات هفته گذشته، نام پروژه‌های در دست توسعه مایکروسافت برای عرضه سرفیس های جدید را فاش کرده بود. اما حالا Walking Cat یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر که تا پیش از این شایعات و پیش بینی‌های دقیقی از محصولات آینده مایکروسافت ارائه داده بود، اطلاعات بیشتری از سرفیس های 2018 را منتشر کرده است.

بر اساس ادعای Walking Cat، مایکروسافت تحت پروژه‌ای به عنوان Lingo تصمیم دارد تا اولین محصول سخت افزاری سال 2018 را آماده عرضه به بازار کند. علاوه بر این، در سال جاری میلادی قرار است دو تبلت ویندوزی از طرف مایکروسافت با عنوان LEX و Gibs تولید و عرضه شوند. بر اساس ادعای این کاربر، مایکروسافت قصد دارد تا دو مدل سرفیس به صورت تبلت را با نام‌های احتمالی سرفیس پرو 6 و سرفیس 4 عرضه کند. سرفیس پرو 6 در حقیقت نام تبلت پرچم‌دار و رده بالای این کمپانی خواهد بود و سرفیس 4 قرار است به عنوان یک محصول میان رده و مقرون به صرفه به بازار عرضه شود.

گفتنی است که پروژه Gibs که با نام  Gibson و LEX که با نام Lexington نیز شناخته می‌شوند، قرار است سرفیس هایی در رنگ‌های مختلف را تولید و عرضه کنند. پروژه Gibson دارای چهار رنگ Burgundy /Cobalt Blue /Platinum /Black بوده و پروژه Lexington در سه رنگ Platinum /Cobalt Blue /Burgundy عرضه خواهد شد.

علاوه بر این مایکروسافت تصمیم دارد تا حداقل از یک مدل تایپ کاور جدید نیز رونمایی کند. این شایعه، نشان می‌دهد مایکروسافت احتمالاً تمامی محصولات جانبی سرفیس ها را نیز در سال 2018 به روز خواهد کرد.  بر همین اساس، می‌توان پیش بینی کرد که مایکروسافت محصولاتی نظیر قلم‌های استایلوس و آرک تاچ ماوس نسل جدید را نیز هم‌زمان با دیگر محصولات اصلی سرفیس به بازار عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید