استفاده طولانی مدت پاسخگوی کار کاربران باشد.

استفاده طولانی مدت پاسخگوی کار کاربران باشد.

مایکروسافت مشکل مربوط به کارت صدای اینتل را در ویندوز 10 برطرف کرد

شرکت مایکروسافت در آپدیت جدید ویندوز 10 مشکلات مربوط به کارت صدای اینتل را برطرف کرده است و کاربران از همین حالا می‌توانند با دریافت آپدیت جدید سیستم عامل، بدون هیچ مشکلی از دستگاه خود استفاده کنند.

یکی از سندهای منتشر شده از مایکروسافت حاکی از آن است که مایکروسافت در توسعه بیلد KB4468550 ویندوز 10 مشکلات مربوط به کارت صدای اینتل را که در آپدیت‌های 1709، 1803 و 1809 وجود داشت را برطرف کرده است. این به روز رسانی از همین حالا در دسترس کاربران است و می‌توان آن را از طریق بخش Windows Update در زیر شاخه تنظیمات اصلی ویندوز 10 دریافت و روی کامپیوترها نصب کرد.

تا پیش از این بسیاری از کاربران برای کار با کامپیوترهای ویندوزی و همچنین دسترسی به محتوای صوتی در آن با مشکل مواجه بودند. دستگاه‌های این کاربران قادر به تشخصی درایور کارت صدا نبود و کاربران باید به صورت دستی درایورهای متفرقه را دانلود و نصب می‌کردند؛ اما حالا مایکروسافت در توسعه نسخه جدید ویندوز 10 این مشکل را برطرف کرده است و حالا کاربران می‌توانند به صورت مستقیم درایور رسمی کارت صدای اینتل را دانلود و نصب کنند.
مایکروسافت به صورت اختصاصی امکان دانلود و نصب تمامی درایورهای دستگاه‌های ویندوزی را از طریق windows Update ارائه کرده است. این مسئله باعث می‌شود تا کاربران برای نصب ویندوز جدید روی کامپیوترهای خود با دردسر کمتری مواجه باشند و به صورت مستقیم بتوانند درایور دستگاه‌های خود را در کمترین زمان ممکن دانلود و نصب کنند. با این حال درایور برخی از سخت افزارها در لیست آپدیت‌های ویندوز 10 قرار نگرفته بود که کاربران را با چالش‌های بسیار زیادی مواجه کرده بود که حالا با ارائه آپدیت الحاقی جدید مشکلات بسیاری از کاربران برطرف شده است.

گفتنی است برای دانلود و نصب این آپدیت کامپیوتر ویندوزی باید به شارژر و اینترنت پر سرعت متصل باشد و از خاموش شدن ناگهانی آن خودداری شود.

دیدگاهتان را بنویسید