آپگرید رایگان سرفیس لپ تاپ تا پایان سال 1396

آپگرید رایگان سرفیس لپ تاپ تا پایان سال 1396

نسخه اس ویندوز 10 در جریان کنفرانس ماه مه امسال از طرف مایکروسافت معرفی شد. کاربران در مدت زمان محدود میتوانند اقدام به آپگرید رایگان سرفیس های مبتنی بر این سیستم عامل به نسخه های حرفه ای کنند.

این سیستم عامل که در برخی از دستگاه های مختلف از جمله سرفیس لپ تاپ عرضه شده؛ امنیت بالاتر و در عین حال محدودیت های بیشتری به نسبت نسخه پرو دارد. مایکروسافت اعلام کرده که کاربران این سیستم عامل میتوانند با پرداخت 50 دلار به ویندوز 10 پرو به صورت قانونی مهاجرت کنند.

 آپگرید رایگان سرفیس با مهلت محدود

در عین حال مایکروسافت پیشنهاد های ویژه ای برای کاربران سرفیس لپ تاپ که یکی از دستگاه های مجهز به این سیستم عامل به شمار میرود ارائه کرده است. برهمین اساس ردموندی ها به صورت ویژه تا روز سی و یکم ماه مارس سال آینده، یعنی دقیقا تا پایان سال 1396 امکان دانلود و نصب رایگان نسخه پرو ویندوز 10 را ارائه میدهند.
مایکروسافت همچنین در وبلاگ خودش در این باره نوشته و هشدار داده که ویندوز 10 نسخه پرو، از لحاظ امنیتی، فضای بازتری به نسبت ویندوز 10 نسخه اس دارد و همین مسئله میتواند دستگاه ها را در معرض ویروس ها و بد افزار ها قرار دهد. اما با این وجود کاربران میتوانند بر حسب انتخاب خود به نسخه پرو ویندوز 10 مهاجرت کنند.

استفاده از این امکان و آپگرید رایگان سرفیس به نسخه های پرو باعث میشود تا کاربران بتوانند بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی به صورت مستقیمن اقدام به نصب آن کنند. گفتنی است که

دیدگاهتان را بنویسید