آپدیت 20H2 ویندوز 10 تغییرات زیادی نسبت به آپدیت های پیشین نخواهد داشت

آپدیت 20H2 ویندوز 10 تغییرات زیادی نسبت به آپدیت های پیشین نخواهد داشت

شرکت مایکروسافت امسال نیز همانند سال‌های گذشته تصمیم به عرضه آپدیت‌ها و به روز رسانی های جدید در ویندوز 10 دارد؛ اما حالا مشخص شده است که آپدیت 20H2 ویندوز 10 تغییرات قابل توجهی نسبت به نسخه‌های پیشین ندارد.

مایکروسافت اعلام کرده که فیدبک و نظر بسیاری از کاربران در مورد طراحی و رابط کاربری سیستم عامل ویندوز را مطالعه کرده است و بر اساس آن به این نتیجه رسیده که سیستم عامل ویندوز 10 در حال حاضر در وضعیت مورد توقع کاربران قرار دارد.

بر این اساس آپدیت 20H2 قرار است با همان قابلیت‌ها و طراحی رابط کاربری در آپدیت‌های پیشین عرضه شده در نسخه‌های دیگر این سیستم عامل آماده عرضه شود.

وب سایت Windows Latest اعلام کرده که این آپدیت که قرار است در نیمه دوم سال 2020 میلادی آماده عرضه شود، صرفاً به بهبود برخی از قابلیت‌های کاربردی در سیستم عامل محدود می‌شود. اسناد پیشین فاش شده از مایکروسافت نشان می‌دهد که این شرکت برای توسعه و عرضه ویندوز 10 با مشکلات متعددی نظیر عدم پشتیبانی از درایور بسیاری از سخت افزارهای جدید مواجه شده است و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران امکان استفاده بهینه از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 10 را نداشته باشند.

بر این اساس، شرکت مایکروسافت در تلاش است تا در آپدیت 20H2 این مشکلات را برطرف کند تا روند کاربری و استفاده از سیستم عامل بهینه‌تر از گذشته شود و کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند. این به روز رسانی صرفاً به عرضه بهینه سازی های متعدد در زمینه شناسایی سخت افزارها و درایور های ارائه شده در بخش Windows Update محدود خواهد بود و شرکت مایکروسافت قابلیت‌های جدیدی را به سیستم عامل اختصاصی خود برای کامپیوترهای دسکتاپ ارائه نمی‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید