آپدیت 19H2 ویندوز 10 با تأخیر آماده عرضه می‌شود

آپدیت 19H2 ویندوز 10 با تأخیر آماده عرضه می‌شود

آپدیت 19H2 ویندوز 10  به احتمال زیاد قرار است تا فوریه سال 2020 میلادی به تعویق بیافتد و عرضه آن به سال آینده موکول شود.

شرکت مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرده که دومین آپدیت بزرگ ویندوز 10 در سال 2019 میلادی با تأخیر مواجه شده است و بر اساس جدول زمان بندی این شرکت آماده عرضه نمی‌شوددر حقیقت مایکروسافت در سال جاری میلادی تنها یک آپدیت بزرگ را برای ویندوز 10 آماده عرضه می‌کند و پس از آن دو آپدیت دیگر را در سال 2020 آماده عرضه می‌کند. آپدیت اول سال 2020 قرار است قابلیت‌های زمان‌بندی شده برای عرضه در این سال را با نیمه دوم سال 2019 میلادی نیز ترکیب کند و بر همین اساس مایکروسافت از نیمه دوم سال 2020 میلادی به زمان بدی دقیق خود برای عرضه به روز رسانی‌های دقیق این سیستم عامل باز خواهد گشت.

Brandon LeBlanc مدیر ارشد بخش توسعه نرم افزاری شرکت مایکروسافت در توضیحات اخیر خود ضمن تائید این مسئله اعلام کرده که مایکروسافت به زودی به زمان‌بندی دقیق درزمینهٔ عرضه محصولات نرم افزاری و سخت افزاری باز می‌گردد و به احتمال زیاد آپدیت پاییزی امسال با آپدیت تابستانی ویندوز 10 ادغام می‌شود.

مایکروسافت معمولاً به صورت سالیانه دست کم دو آپدیت نرم افزاری را برای سیستم عامل ویندوز 10 آماده عرضه می‌کند و پس از آن اقدام به توسعه و عرضه آپدیت‌های الحاقی برای رفع مشکلات فنی آن می‌کند. اما حالا مایکروسافت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک این مسئله را برطرف کند تا کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر به آپدیت‌ها دسترسی داشته باشند.

البته مایکروسافت حضور آپدیت 19H2 ویندوز 10 را انکار نکرده است و منابع رسمی این کمپانی اعلام کرده که قابلیت‌های ارائه شده در این نسخه بسیار محدود خواهد بود و تغییرات عمده‌ای در آن‌ها آماده عرضه به کاربران نمی‌شود. به‌طور کل مایکروسافت تصمیم دارد تا قابلیت‌های آپدیت 19H2 ویندوز 10 را در آپدیت بزرگ بعدی آماده عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید