آپدیت  ماه مه 2019 برای ویندوز 10 آماده عرضه شد

آپدیت  ماه مه 2019 برای ویندوز 10 آماده عرضه شد

شرکت مایکروسافت از روز گذشته فرایند عرضه عمومی آپدیت ماه مه 2019 برای ویندوز 10 را آماده عرضه کرده است.

بر این اساس کاربران عادی که عضو برنامه اینسایدر نیستند می‌توانند نسخه نهایی آپدیت ماه مه 2019 را از همین حالا با مراجعه بخش ویندوز آپدیت در بخش تنظیمات اصلی سیستم عامل دانلود و آماده نصب روی دستگاه‌های خود کنند.

این آپدیت باقابلیت‌های ویژه و منحصر به فرد آماده عرضه شده است. کاربران با نصب این آپدیت می‌توانند به رابط کاربری جدید که مبتنی بر طراحی فلئونت توسعه داده شده است دسترسی داشته باشند.

آپدیت ماه مه 2019 همچنین برخی از به روز رسانی‌های کاربردی و امنیتی را در دل خود جای داده است که از آن طریق کاربران می‌توانند به صورت بهینه‌تر به روند کاری خود در کامپیوترهای ویندوزی دسترسی داشته باشند. گفتنی است که این به روز رسانی به صورت یک آپدیت نهایی و بزرگ آماده عرضه شده است که در توسعه آن بسیاری از باگ‌های نرم افزاری ویندوز 10 برطرف شده است. با این حال ممکن است آپدیت یاد شده با مشکلات ویژه‌ای همراه باشد که  مایکروسافت در صورت کشف آن‌ها از طریق آپدیت‌های  الحاقی اقدام به برطرف سازی و بهبود روند کاربری سیستم عامل می‌کند.

آپدیت یاد شده به عنوان بزرگ‌ترین به روز رسانی شرکت مایکروسافت در سال 2019 برای کاربران ویندوز 10 آماده عرضه شده است و به همین دلیل حجم نسبتاً بالایی در مقایسه با به‌روزرسانی‌های کوچک‌تر دارد. بر این اساس از کاربران درخواست می‌شود تا پیش از اقدام به نصب این به روز رسانی‌ها موارد ایمنی در زمینه مقابله با خاموش شدن ناگهانی در حین نصب به روز رسانی را انجام دهند تا با مشکلات آتی در اجرای موارد ارائه شده در سیستم عامل مواجه نمودند. گفتنی است که این به روز رسانی ممکن است به صورت تدریجی آماده عرضه به عموم کاربران شود و برخی از افراد این به‌روزرسانی را با کمی تأخیر دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید