آپدیت فریم ویر ماه مارس برای سرفیس پرو 2017 منتشر شد

آپدیت فریم ویر ماه مارس برای سرفیس پرو 2017 منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت ماه مارس فریم ویر را برای تبلت‌های سرفیس پرو 2017 منتشر کرده است.

مهم‌ترین تغییرات ارائه شده در این آپدیت، شامل بهبودهای نرم افزاری و امنیتی می‌شوند. سرفیس پرو 2017 پس از نصب این آپدیت می‌تواند مرورگر اج را با سرعت و بازدهی بیشتری در خود اجرا کند. مرورگر اختصاصی مایکروسافت پس از نصب این به روز رسانی امنیت بهتر و همچنین مصرف کمتری از باتری خواهد داشت.

این آپدیت برای هر دو نسخه LTE و WiFi سرفیس پرو 2017 منتشر شده است و کاربران این محصولات می‌توانند آن را روی دستگاه خود نصب کنند. آپدیت جدید همچنین بازدهی سرفیس پرو 2017 را تا حدودی افزایش خواهد داد که در نتیجه بهبودهای اعمال شده در فریم ویر دستگاه است.

با وجود اینکه بسیاری از آسیب پذیری‌های اخیر در این آپدیت حذف شده‌اند، با این حال این به روز رسانی مشکلات مربوط به حفره‌های امنیتی اخیر پردازنده‌های اینتل را برطرف نمی‌کند. اینتل اعلام کرده که در آینده‌ای نزدیک آپدیت‌های نرم افزاری مربوط به آسیب پذیری‌های Melt Down و Specter را منتشر می‌کند.

این آپدیت همچنین شامل بهبودهایی در سیستم امنیتی پیش فرض ویندوز 10 نیز می‌شود که طی آن کاربران می‌توانند با امنیت بیشتری در اینترنت گشت و گذار کنند. مایکروسافت تصمیم دارد تا سیستم امنیتی پیش فرض Windows Defender  را به عنوان جایگزینی مناسب برای آنتی ویروس‌های مختلف عرضه کند.

اگر از کاربران سرفیس پرو 2017 هستید، از همین حالا می‌توانید با مراجعه به بخش Windows Update در بخش تنظیمات اصلی ویندوز 10 آپدیت جدید را دریافت کنید. گفتنی است که پس از نصب آپدیت جدید، دستگاه شما نیازمند ریستارت خواهد بود و روند بوت آپ بعدی سیستم عامل، ممکن است تا میزان قابل توجهی طول بکشد.

لازم به یادآوری است که در هنگام نصب آپدیت، باید موارد امنیتی را به طور کامل رعایت کنید و از خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین دانلود و نصب آپدیت جدید فریم ویر خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید