آپدیت فریم ویر سرفیس لپ تاپ 3 با پردازنده AMD منتشر شد

آپدیت فریم ویر سرفیس لپ تاپ 3 با پردازنده AMD منتشر شد - سرفیس لپ تاپ 4

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت فریم ویر و سیستمی سرفیس لپ تاپ 3 با پردازنده AMD را آماده انتشار کرده است. در این به روز رسانی فریم ویر سرفیس لپ تاپ 3 مایکروسافت بهینه سازی‌های بسیاری را اعمال کرده است.

این به روز رسانی باعث بهینه سازی و افزایش کاربری سرفیس لپ تاپ‌های عرضه شده با پردازنده ای ام دی می‌شود که از آن‌ها می‌توان به بهبود روند مصرف انرژی و افزایش طول عمر باتری در کنار بهینه سازی انتقال تصویر از سرفیس لپ تاپ 3 به نمایشگرهای دیگر است.

در این به روز رسانی جدید مایکروسافت درایور قطعات سخت افزاری سرفیس لپ تاپ3 را به روز رسانی کرده و امکان استفاده از نرم افزارهای گوناگون را برای کاربران ارائه داده است. این آپدیت‌ها باعث می‌شوند تا در کنار به روز رسانی‌های عرضه شده برای نسخه‌های جدید ویندوز 10 دستگاه‌های سرفیس بتوانند به‌صورت بهتری امکان اجرای نرم افزارها را داشته باشند.

شرکت مایکروسافت اعلام کرده که این به روز رسانی مشخصاً برای افزایش تطبیق پذیری سرفیس لپ تاپ 3 با ویندوز 10 از آپدیت ماه مه 2019 به بعد عرضه شده است.

مایکروسافت همچنین در این نسخه جدید اقدام به تغییر رابط کاربری UEFI سرفیس‌ها کرده است و امکانات بهتری را برای تغییر موارد سخت افزاری در این بخش و حتی بوت کردن کامپیوترها در آن اعمال کرده است.

گفتنی است که کاربران برای نصب این نسخه جدید نیاز به اتصال اینترنت پر سرفیس دارند. علاوه بر این توصیه می‌شود تا کاربران در زمان نصب این به روز رسانی دستگاه‌های خود را به شارژر متصل کنند و از نصب آن‌ها در زمان استفاده از باتری خودداری کنند. به طور کل کاربران باید به یاد داشته باشند که در زمان نصب به روز رسانی‌ها کامپیوتر نباید به‌صورت ناگهانی خاموش شود و باید همواره مراقب خاموش شدن ناگهانی سیستم عامل در چنین شرایطی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید