آپدیت فریم ویر سرفیس بوک برای کاربران منتشر شد

آپدیت فریم ویر سرفیس بوک برای کاربران منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به عرضه آپدیت جدید فریم ویر سرفیس بوک کرده است.در این به روز رسانی به طور مشخص، مایکروسافت بازدهی قطعات سخت افزاری سرفیس بوک را بهبود داده است.

فریم ویر جدید سرفیس بوک، تنها روی دستگاه‌هایی قابل نصب است که آپدیت پاییزی ویندوز 10 با شماره 1709 یا جدیدتر از آن را دریافت کرده باشند. در این به روز رسانی علاوه بر بهبود بازدهی پردازنده، کارایی کارت گرافیک و همچنین آسیب پذیری های امنیتی سرفیس بوک نیز بر طرف شده است.

مهم‌ترین تغییرات ارائه شده در این به روز رسانی، شامل آپدیت درایور تمامی قطعات سخت افزاری سرفیس بوک‌ها شامل، دوربین، کارت صدا، کنترلر نمایشگر لمسی، کارت گرافیک اینتل، سیستم تشخیص مادون قرمز دوربین و کارت گرافیک انویدیا می‌شود که علاوه بر آن UEFI سرفیس بوک نیز تغییر کرده است.

در UEFI جدید، رابط کاربری این بخش بهبود یافته است تا کاربران برای مدیریت دستگاه و بوت درایوهای دیگر و همچنین اعمال تنظیمات اساسی روی آن، روند ساده‌تری را طی کنند. علاوه بر این، به روز رسانی UEFI احتمال نفوذپذیری در سرفیس بوک را نیز کاهش می‌دهد که از لحاظ امنیتی بسیار مهم است.

کاربران از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update در شاخه Update & Security در تنظیمات اصلی ویندوز 10، این به روز رسانی را برای سرفیس بوک دریافت کرده و آن را روی دستگاه نصب کنند. همان‌طور که گفته شد این به روز رسانی تنها در صورت نصب بودن آپدیت پاییزی به بعد قابل نصب روی دستگاه است.

علاوه بر این، کاربران برای نصب این به روز رسانی باید موارد احتیاط نظیر عدم خاموش شدن ناگهانی دستگاه و همچنین عدم قطع شدن اتصال دستگاه به اینترنت را رعایت کنند؛ چرا که در صورت وقوع این اتفاق ها ممکن است فریم ویر سرفیس بوک با مشکلات بسیار حادی مواجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید