آپدیت فریم ویر جدید برای سرفیس پرو 3 منتشر شد

آپدیت فریم ویر جدید برای سرفیس پرو 3 منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت جدید سرفیس پرو 3 را آماده عرضه به کاربران کرده است.

به طور کل، مایکروسافت در طول سه هفته گذشته فریم ویر تمامی سری محصولات سرفیس را به روز رسانی کرده بود. این به روز رسانی‌ها شامل آپدیت درایور قطعات سخت افزارهای به کار رفته در سرفیس پرو 4، سرفیس پرو 2017، سرفیس لپ تاپ و سرفیس بوک 2 می‌شدند و حالا مایکروسافت با آپدیت فریم ویر سرفیس پرو 3، روند کاری تمامی سرفیس های عرضه شده از سال 2015 به بعد را بهبود داده است.

این آپدیت برخلاف به روز رسانی‌های دیگری که برای مدل‌های جدیدتر سرفیس ها منتشر شده، شامل به روز رسانی درایورهای سخت افزاری نمی‌شود و مایکروسافت روند کارکرد کلی دستگاه را از لحاظ بازدهی و همچنین امنیت بهبود داده است. کاربران برای استفاده هر چه بهتر از سرفیس پرو 3 از همین حالا می‌توانند اقدام به دانلود و نصب این به روز رسانی روی دستگاه خود کنند.

نسخه این به روز رسانی 3.11.2450.0 بوده و کاربران از همین حالا می‌توانند با مشاهده لاگ آپدیت‌های ویندوز 10 نصب شده روی دستگاه‌های خود، از نصب شدن این به روز رسانی اطلاع پیدا کنند.

گفتنی است که آپدیت فوق برای کارکرد سرفیس پرو 3 بسیار حیاتی است و به همین دلیل در صورتی که کاربران تمایل به نصب آن داشته باشند، باید موارد ایمنی نصب آپدیت‌ها را رعایت کرده و از خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین نصب آن خودداری کنند. گفتنی است که برای نصب این به روز رسانی کافی است به بخش Windows Update در تنظیمات اصلی ویندوز 10 مراجعه کنید و در صورت اتصال دستگاه به اینترنت، به صورت خودکار آپدیت یاد شده را روی دستگاه نصب کنید. علاوه بر این، کاربران می‌توانند با مراجعه به این لینک در وب سایت رسمی مایکروسافت و بخش سرفیس ها، به روز رسانی یاد شده را به صورت دستی دانلود و روی دستگاه خود تنظیم کنند.

گفتنی است که در صورت خاموش شدن دستگاه در حین نصب آپدیت، ممکن است کارکرد کلی سرفیس پرو 3 با اختلال مواجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید