آپدیت فریم ور سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 آماده برای دانلود و نصب

آپدیت فریم ور سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 آماده برای دانلود و نصب

شرکت مایکروسافت آپدیت جدید فریم ور دو دستگاه جدید سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک را برای کاربران آماده دانلود و نصب کرده است. در این آپدیت جدید، چند مشکل کوچک نرم افزاری برطرف شده و نرم افزار از نظر کارایی بهینه تر شده است. در ابتدای عرضه این دو محصول در اکتبر 2015، بسیاری از کاربران این محصولات از چند مشکل کوچک نرم افزاری خبر میدادند که حالا با وجود آپدیت جدید این مشکلات برطرف شده اند. در آپدیت جدید، استفاده از کیبورد و تاچ پد سرفیس بوک بهینه تر شده است و همچنین تجربه استفاده از کاور کیبرد بهتر شده است.

هرچند که آپدیت جدید مایکروسافت برای محصولاتش بسیار کوچک و با تغییرات بسیار کمی ارائه شده است؛ اما خبرهایی که از مایکروسافت میرسد حاکی از آن است که آپدیت بعدی محصولات سرفیس شامل تغییرات بسیار زیادی است که تجربه استفاده از سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک را به طور کل بهینه خواهد کرد.

برای آپدیت سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک میتوانید دستگاه خود را به اینترنت وصل کرده سپس وارد بخش Setting ویندوز 10 شده و از بخش Update & Security اقدام به آپدیت کردن سیستم خود کنید.

2 دیدگاه دربارهٔ «آپدیت فریم ور سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 آماده برای دانلود و نصب»

  1. سلام
    من با آپدیت مشکل دارم!
    اصلا دانلود آپدیت شروع نمیشه و روی صفر درصد هستش. همه چیز وصل هستش و تا دیروز برای دانلود آپدیت ویندوز دفندر مشکلی نبود!

    1. دوست عزیز برای راهنمایی با بخش فنی و کارشناسان نرم افزار امتداد پارسه در ساعات کاری تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید