آپدیت فریمویر سرفیس پرو 6 در جولای 2020 مشکل ارتباط با داک را برطرف کرد

فریمویر سرفیس فروش سرفیس بررسی سرفیس پرو و مقایسه آن با دیگر کامپیوترهای ویندوزی

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت فریمویر سرفیس پرو 6 را آماده عرضه کرده است و از آن طریق برخی از مشکلات کاربری نظیر عدم ارتباط درست با سرفیس داک را برطرف کرده است.

برخی از گزارش‌های منتشر شده توسط کاربران در شبکه اجتماعی Reddit حاکی از آن بود که سرفیس پرو 6 در زمان اتصال به سرفیس داک با مشکلاتی همراه است. این مشکلات مشخصاً در زمان رخ می‌دادند که کاربر از چند درگاه یو اس بی به همراه نمایشگر خارجی استفاده می‌کرد. سرفیس داک در زمان اتصال چندین دستگاه به صورت هم‌زمان امکان پشتیبانی درست برای انتقال داده و الکتریسیته را نداشت و به صورت مداوم با قطعی لوازم جانبی نظیر هاردهای اکسترنال و حافظه‌های فلش همراه می‌شد.

علاوه بر این، تعدادی از کاربران نیز اعلام کرده بودند که در زمان روشن کردن کامپیوترهای سرفیس از طریق شبکه (Wake On Lan) آن هم با استفاده از سرفیس داک با مشکل مواجه هستند. گفتنی است این مشکل در دانگل‌های تبدیل یو اس بی به اترنت وجود نداشت و صرفاً کاربران سرفیس داک با مشکل مواجه شده بودند.

مایکروسافت در آپدیت فریمویر سرفیس پرو 6 این مشکل را به طور کامل برطرف کرده است و کاربران می‌توانند با اتصال درگاه LAN به سرفیس داک کامپیوترهای سرفیس خود را به شکل عادی و بدون مشکل از طریق شبکه روشن کنند.

در این به روزرسانی درایور و سیستم اتصالی تمامی سرفیس داک‌ها تغییر کرده و از این پس سرفیس داک امکان استفاده مستقیم و بدون عیب را در دستگاه‌های ویندوزی مایکروسافت دارد.

این آپدیت از همین حالا آماده عرضه شده است و به صورت خودکار روی کامپیوترهای سرفیس نصب میشود. گفتنی است که پس از دانلود و نصب این به روز رسانی، فرایند ریستارت برای بار اول با کمی تأخیر انجام میشود و کاربران باید از خاموش کردن ناگهانی دستگاه‌های خود خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید