آپدیت درایور سرفیس پرو 4 برای پشتیبانی هر چه بهتر از سرفیس دایل منتشر شد

آپدیت درایور سرفیس پرو 4 برای پشتیبانی هر چه بهتر از سرفیس دایل منتشر شد

مایکروسافت از روز گذشته آپدیتی جدید را برای سرفیس پرو 4 ارائه داده است که در طی آن درایور صفحه نمایشگر لمسی این محصول برای کار با سرفیس دایل بهینه شده است.

همان ‌طور که تا پیش از این نیز مایکروسافت در جریان معرفی سرفیس دایل اعلام کرده بود، این محصول روی نمایشگر سرفیس پروی 4 در برخی از مواقع با مشکلات زیادی همراه بود. اما حالا مایکروسافت در آپدیت جدیدی که برای سرفیس پرو 4 منتشر کرده، سازگاری بهتری از این اکسسوری را ارائه داده است.

پس از دریافت و نصب آپدیت یاد شده، کاربران می‌توانند سرفیس دایل را روی نمایشگر سرفیس پرو 4 بگذارند و از قابلیت و رابط کاربری لمسی آن به صورت بهینه استفاده کنند.کاربری سرفیس دایل در هنگام انجام کارهایی نظیر طراحی، بسیار بهینه‌تر از قبل شده است و به لطف آپدیت جدید روند کارهایی نظیر انتخاب رنگ‌ها و تغییر قلم‌ها سریع‌تر و آسان‌تر شده است.

درایور جدید، در حقیقت سازگاری بهتری را به قطعات سخت افزاری این دستگاه‌ها میاورد. قطعاتی نظیر فیلتر و سنسورهای سرفیس دایل و همچنین دیجیتایزر به کار رفته در نمایشگر سرفیس پرو 4 به لطف آپدیت جدید همخوانی بهتری با یک دیگر خواهند داشت.

سرفیس دایل به طور تقریبی هم‌زمان با سرفیس پرو 4، در کنار سرفیس بوک و سرفیس استودیو معرفی شد. با این حال بسیاری از قابلیت‌های این اکسسوری کاربردی برای سرفیس پرو 4 ارائه نشده بود و مایکروسافت نهایت کاربری آن را تنها برای سرفیس بوک و سرفیس استودیو ارائه داده بود.

اما حالا به نظر می‌رسد که با تغییر سیاست‌های مایکروسافت مبنی بر ارائه پشتیبانی هر چه بهتر در دستگاه‌های مختلف، امکان کار با سرفیس دایل روی نمایشگر سرفیس پرو 4 نیز ارائه شده است. اگر از کاربران سرفیس پرو 4 هستید، از همین حالا می‌توانید با مراجعه به بخش Windows Update به ‌روز رسانی جدید را برای دستگاه خود دریافت و نصب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید