آپدیت جدید Outlook در اندروید از افزونه های متعدد پشتیبانی میکند

آپدیت جدید Outlook در اندروید از افزونه های متعدد پشتیبانی میکند

مایکروسافت در هفته جاری آپدیتی جدید برای اپلیکیشن Outlook در اندروید را منتشر کرد. مهم ترین تغییر اعمال شده در این آپدیت، قابلیت استفاده از افزونه های متعدد برای اتصال به سرویس های مختلف نظیر Evernote، Microsoft Dynamics 365 و Microsoft Translator بوده است. این آپدیت در حالی ارائه شده که مایکرسافت نزدیک به شش ماه پیش قابلیت استفاده از افزونه های متعدد در نسخه iOS اپلیکیشن Outlook را ارائه داده بود.
این افزونه ها به گونه ای طراحی شده اند که کاربر بتواند از طریق چند آیکون متعدد به سرویس های گوناگون دسترسی داشته باشد. کاربران این اپلیکیشن در اندروید از این پس میتوانند با استفاده از این افزونه ها، محتوای درون ایمیل ها را در پروژه ها و یادداشت های مختلف اعمال کنند. مایکروسافت مدتی است که در تلاش برای همکاری با توسعه دهندگان اپلیکیشن ها و سرویس های آنلاین گوناگون نظیر Evernote و Trello است تا قابلیت های بیشتری را برای نسخه همراه Outlook در دستگاه های همراه مبتنی بر اندروید و iOS ارائه دهد. بر همین اساس احتمال آن میرود که در آینده نزدیک شاهد آپدیت های دیگر آوت لوک با پشتیبانی کاملتر برای اپلیکیشن های متعدد باشیم.
گفتنی است که مایکروسافت از همین حالا تلاش زیادی کرده تا اپلیکیشن آوت لوک را به یکی از برنامه های کامل برای مدیریت ایمیل در دستگاه های همراه تبدیل کند. آوت لوک مدت هاست که میتواند به حساب های کاربری و سرویس های ایمیل متعدد شامل جیمیل و یاهو میل دسترسی پیدا کند و تمامی وظایف ارسال و خواندن ایمیل ها را در دستگاه های همراه نظیر گوشی های اندرویدی و آیفون در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید