آپدیت جدید فریم ویر سرفیس 3 منتشر شد

آپدیت جدید فریم ویر سرفیس 3 منتشر شد

مایکروسافت به تازگی آپدیت جدید فریم ویر سرفیس 3 را در اختیار کاربران قرار داده است.

مهم‌ترین تغییرات ارائه شده در این نسخه از فریم ویر شامل رفع برخی از آسیب پذیری ها و مشکلات امنیتی می‌شود. این آپدیت در حقیقت UEFI سرفیس 3 را تغییر می‌دهد تا بازدهی دستگاه یاد شده بهبود یابد و از نفوذهای امنیتی مختلف به دستگاه و سیستم عامل جلوگیری شود.

این نسخه از فریم ویر برای آن دسته از سرفیس 3 ها که در حال حاضر آپدیت پاییزی با عنوان Fall Creators نسخه 1703 یا آپدیت بهاری (آوریل 2018)  را دریافت کرده‌اند ارائه شده است. تغییرات ارائه شده در این نسخه از فریم ویر به طور کل شامل موارد زیر می‌شود:

  1. به روز رسانی UEFI سرفیس 3 به نسخه 51116.198.0 که برخی از آسیب پذیری ها و مشکلات امنیتی احتمالی را در دستگاه حل می‌کند
  2. آپدیت درایور کارت گرافیک Intel(R) HD Graphics به نسخه 19.15.4835 که امکان پردازش تصاویر در رزولوشن‌های بالاتر را در آپدیت آوریل 2018 را فراهم می‌کند.

این آپدیت در حالی منتشر شده است که مایکروسافت نزدیک به سه سال پیش از سرفیس 3 رونمایی کرده است. این مسئله نشان می‌دهد که مایکروسافت به عنوان تولید کننده این محصولات، پشتیبانی نرم افزاری طولانی مدتی را از آن ارائه داده است.

کاربران سرفیس 3 می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update در بخش Settings آپدیت جدید را دریافت کرده و روی دستگاه خود نصب کنند. گفتنی است، از آنجایی که این آپدیت به فریم ویر و موارد حیاتی سرفیس 3 مربوط می‌شود باید، موارد احتیاط در مورد آن را رعایت شده و از خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین آپدیت و قطع شدن اینترنت خودداری شود. در صورت خاموشی دستگاه به صورت ناگهانی، ممکن است سرفیس 3 دیگر قادر به انجام کار نباشد. به همین دلیل توصیه می‌شود تا پیش از شروع فرایند نصب، حتماً دستگاه را به شارژر متصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید