آپدیت جدید فریم ویر سرفیس پرو 3 منتشر شد

آپدیت جدید فریم ویر سرفیس پرو 3 منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیتی جدید از فریم ویر سرفیس پرو 3 منتشر کرده است که در طی آن مشکلات مربوط به آسیب پذیری Spectre را برطرف کرده است.
آپدیت جدید فریم ویر با نسخه 3.11.2350 منتشر شده است که در آن تغییرات امنیتی مهمی در سرفیس پرو 3 ارائه شده است. در این میان، مایکروسافت هنوز بیانیه رسمی در مورد این آپدیت را منتشر نکرده است و هنوز معلوم نیست که این آپدیت چه تغییراتی را در دستگاه‌های هیبریدی سرفیس پرو 3 اعمال خواهد کرد.
با این حال مایکروسافت تا پیش از این در طی یک آپدیت مهم، حفره‌های امنیتی مربوط به آسیب پذیری های اخیر پردازنده‌های اینتل را برطرف کرده بود. این در حالی است که موج گسترده اعتراضات کاربران نسبت به کاهش سرعت قطعات سخت افزاری دستگاه‌ها باعث شده بود تا مایکروسافت در نهایت تصمیم به حذف بسته‌های امنیتی خود از ویندوز 10 و دستگاه‌های سری سرفیس بگیرد.
آپدیت جدید فریم ویر در حالی منتشر شده است که بسیاری از کاربران اعلام کرده‌اند که مایکروسافت به احتمال زیاد در این آپدیت مشکلات مربوط کاهش سرعت پردازش دستگاه‌ها را برطرف کرده است. با این حال اطلاعات دقیق این آپدیت از طریق مایکروسافت به صورت رسمی منتشر نشده است.
کاربرانی که تصمیم به نصب این آپدیت دارند از هم اکنون می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update در تنظیمات اصلی ویندوز 10 این به روز رسانی جدید را دریافت کنند. البته توصیه می‌شود تا انتشار رسمی تغییرات این آپدیت صبر کنید و بعداً اقدام به نصب آن روی دستگاه خود کنید.
لازم به یادآوری است که آپدیت‌ها در ویندوز 10 به صورت خودکار نیز نصب خواهند شد. به همین دلیل اگر تصمیم به نصب این آپدیت ندارید، حتماً بخش Windows Update در زیر شاخه Services را غیرفعال کنید تا دستگاه شما به صورت خودکار آپدیت نشود

دیدگاهتان را بنویسید