آپدیت جدید فریم ویر سرفیس استودیو منتشر شد

آپدیت جدید فریم ویر سرفیس استودیو منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت فریم ویر سرفیس استودیو را برای کاربران این کامپیوتر رومیزی یکپارچه منتشر کرده است.

آپدیت جدید، شامل تغییرات بسیار کمی است و تنها شامل رفع مشکل سازگاری سرفیس استودیو با دانگل Xbox Wireless Adapter می‌شود. تا پیش از این، بسیاری از کاربرانی که از سرفیس استودیو برای اجرای بازی‌های مختلف استفاده می‌کردند، خبر از عدم سازگاری این دانگل با دستگاه داده بودند.

مایکروسافت با عرضه این آپدیت مشکل ایجاد شده برای Xbox Wireless Adapter را رفع کرده است و کاربران با دریافت آن می‌توانند به راحتی کنترلر ایکس باکس وان را به سرفیس استودیو متصل کنند. کاربران سرفیس استودیو از همین حالا می‌توانند به مراجعه به Settings، زیر شاخه Update & Security و بخش Windows Update، به روز رسانی جدید فریم ویر دستگاه را دریافت کنند.

برای دریافت و نصب این به روز رسانی، کافی است دستگاه به اینترنت پر سرعت متصل باشد. علاوه بر این، به هیچ وجه در حین نصب آن نباید دستگاه خاموش شود و به همین دلیل از عدم قطع شدن برق متصل به سرفیس استودیو، در حین این آپدیت مطمئن شوید. ضمناً در صورتی که اطلاعات مهمی در دستگاه خود ذخیره کرده‌اید، پیش از دریافت این آپدیت، اقدام به گرفتن نسخه پشتیبان از آن‌ها کنید.

همان‌طور که گفته شد این آپدیت تنها مشکل اتصال دانگل Xbox Wireless Adapter را برطرف می‌کند و شامل هیچ تغییر نرم افزاری و امنیتی دیگری نیست و کاربرانی که از کنترلر ایکس باکس وان برای اجرای بازی در سرفیس استودیو استفاده نمی‌کنند، نیازی به نصب این آپدیت نخواهند داشت.

Xbox Wireless Adapter یکی از دانگل‌های کاربردی مایکروسافت برای گیمرهای کامپیوترهای ویندوزی است، که از طریق آن می‌توانند کنترل ایکس باکس وان را به صورت بی‌سیم به دستگاه خود متصل کنند. گفتنی است که در صورت عدم تمایل به استفاده از این دانگل می‌توانید از کابل میکرو یو اس بی برای اتصال کنترلر ایکس باکس به سرفیس استودیو و دیگر دستگاه‌های ویندوزی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید