آپدیت جدید فریم ویر برای سرفیس پرو 2017 منتشر شد

آپدیت جدید فریم ویر برای سرفیس پرو 2017 منتشر شد

شرکت مایکروسافت از روز گذشته آپدیت جدید فریم ویر سرفیس پرو 2017 را برای کاربران این محصول منتشر کرده است.

این آپدیت شامل درایورهای مورد نیاز برای بهبود کار کرد سخت افزارهای سرفیس پرو 2017 برای اجرای آپدیت‌های جدید سیستم عامل ویندوز می‌شود. کاربران از طریق این آپدیت می‌توانند تمامی سخت افزارهای سرفیس پرو 2017 را برای اجرای بهتر و روان‌تر نسخه‌های جدید ویندوز 10 آماده کنند.

در این آپدیت، درایورهای Intel Dynamic Platform برای بهبود کارکرد پردازنده، Thermal Framework Manager برای سنجش بهتر دمای کلی دستگاه و پردازنده و Thermal Framework Power Participant برای بهبود سیستم خنک کنندگی و مصرف کلی پردازنده به روز رسانی شده‌اند. لاگ تغییرات ارائه شده در این آپدیت شامل موارد زیر می‌شود:

  • Intel(R) Dynamic Platform and Thermal Framework Manager v8.3.10207.5567 improves system stability.
  • Intel(R) Dynamic Platform and Thermal Framework Power Participant v8.3.10207.5567 improves system stability.
  • Intel(R) Dynamic Platform and Thermal Framework Processor Participant v8.3.10207.5567 improves system stability.

این آپدیت مشکلات مربوط به عدم کارکرد صحیح سرفیس پروهای جدید در نسخه‌های جدید ویندوز را حل می‌کند. هدف اصلی مایکروسافت برای ارائه این به روز رسانی، بهبود روند کارکرد نسخه 1709  و جدیدتر ویندوز 10 روی دستگاه‌های سرفیس پرو 2017 است. بر اساس ادعای مایکروسافت، پس از دریافت و نصب این آپدیت، سرفیس پرو می‌تواند با مصرف کمتر انرژی و تولید کمتر حرارت به کارها و پردازش‌های سنگین خود ادامه دهد؛ به همین دلیل به تمامی کاربران این سری از محصولات توصیه می‌شود تا هر چه سریع‌تر به روز رسانی‌های جدید را دریافت کرده و آن را روی دستگاه خود نصب کنند.

کاربران از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update در تنظیمات اصلی سیستم عامل ویندوز 10، به روز رسانی جدید را برای دستگاه‌های خود دریافت کنند. لازم به ذکر است که برای دریافت این به روز رسانی، دستگاه باید به اینترنت و شارژر متصل باشد و نباید به صورت ناگهانی خاموش شود.

دیدگاهتان را بنویسید