آپدیت جدید فریم ویر برای سرفیس لپ تاپ منتشر شد

آپدیت جدید فریم ویر برای سرفیس لپ تاپ منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت جدید فریم ویر سرفیس لپ تاپ را منتشر کرده است که طی آن سرعت کارکرد و عمر باتری این دستگاه بهبود یافته است.

آپدیت فریم ویر جدید که در نسخه 135.2114.3.0 از طرف مایکروسافت منتشر شده است، باعث بهبود کاربری و مصرف بهتر باتری در سرفیس لپ تاپ می‌شود. در این نسخه از فریم ویر اختصاصی برای سرفیس لپ تاپ،  درایورهای برخی از قطعات سخت افزاری تغییر یافته‌اند تا سرعت عملکرد این کامپیوترِ همراه بهبود یابد.

تا پیش از این تعداد زیادی از کاربران از عمر باتری این محصول رضایت داشته‌اند، با این حال مایکروسافت در آپدیت جدید سرفیس لپ تاپ تلاش کرده تا بازدهی باتری را در آن بهبود ببخشد. سرفیس لپ تاپ پس از انجام این آپدیت مصرف انرژی بهینه‌تر و بهتری خواهد داشت و در عین حال کنترل بهتری نسبت به مصرف باتری دارد.

سرفیس لپ تاپ با توجه به سیستم هوشمند خود می‌تواند بازدهی و میزان مصرف انرژی قطعات مختلف سخت افزاری را بسته به میزان شارژ باتری تنظیم کند تا کاربر این کامپیوتر همراه در مدت زمان طولانی‌تری بتواند از باتری آن استفاده کند.

آپدیت جدید فریم ویر سرفیس لپ تاپ از همین حالا و از طریق Windows Update در دسترس کاربران قرار گرفته است. کاربران می‌توانند با دانلود و نصب آن، عملکرد بهتری از دستگاه خود را تجربه کنند.

گفتنی است که در حین انجام آپدیت، بهتر است دستگاه به آداپتور و اینترنت پر سرعت متصل باشد. علاوه بر این، باید در نظر داشت که در حین انجام فرایند آپدیت به هیچ وجه دستگاه نباید خاموش شود.

به یاد داشته باشید که در دو ریستارت اول پس از انجام این  آپدیت ممکن است دستگاه با تأخیر آماده به کار شود. توصیه می‌شود برای انجام بهتر روند آپدیت، حدود یک ساعت زمان کامل صرف کنید تا خطرات احتمالی مربوط به نصب  ناقص فریم ویر گریبان گیر دستگاه شما نشود.

دیدگاهتان را بنویسید