آپدیت جدید فتوشاپ با قابلیت پشتیبانی بهتر از سرفیس دایل منتشر شد

آپدیت جدید فتوشاپ با قابلیت پشتیبانی بهتر از سرفیس دایل منتشر شد

شرکت ادوبی به تازگی آپدیت جدید نسخه cloud Creative نرم افزار ویرایش عکس فتوشاپ را منتشر کرده است که در آن ابزارهای بیشتری با سرفیس دایل سازگار شده‌اند.
بر همین اساس کاربران سری محصولات خانواده سرفیس که از قطعه کنترلی سرفیس دایل استفاده می‌کنند از این پس می‌توانند با استفاده از نسخه جدید فتوشاپ تنظیمات کامل قلم موها یا همان Brush ها را در اختیار بگیرند. سرفیس دایل همچنین می‌تواند از این پس کنترل بهتری روی میزان شفافیت لایه‌ها داشته باشد.
علاوه بر این سرفیس دایل می‌تواند در نسخه جدید فتوشاپ میزان پراکندگی، عمق زمینه و زاویه‌های مختلف را تغییر دهد که در عین حال کنترل کامل روی میکس رنگ‌ها و همچنین براقی رنگ‌ها نیز دارد. اگر از کاربران محصولات سرفیس هستید و از سرفیس دایل استفاده می‌کنید، از همین حالا می‌توانید با نصب جدیدترین آپدیت نرم افزار فتوشاپ به این قابلیت‌ها دسترسی داشته باشید.
نسخه جدید فتوشاپ همچنین پشتیبانی از نمایشگرهای بزرگ‌تر و مشخصاً تا سقف 28 اینچ را اضافه کرده است. این نرم افزار از این پس می‌تواند با نصب روی ویندوز 10 آپدیت پاییزی با عنوان Fall Creators مقیاس تصاویر را از 100 درصد به 400 درصد افزایش دهد. فتوشاپ جدید از این پس سازگاری کاملی با رزولوشن تنظیم شده در بخش Settings دارد و بر اساس آن و به صورت خودکار رابط کاربری خود را به روز رسانی می‌کند. این مسئله باعث می‌شود تا کاربران دستگاه‌های خانواده سرفیس در آپدیت جدید این نرم افزار، با کمترین چالش ممکن بر سر کوچک بودن یا بزرگ بودن بیش از حد آپشن‌ها و رابط‌های کاربری مواجه باشند.
گفتنی است که سرفیس دایل یکی از ابزارهای کنترلی جدید مایکروسافت است که برای سری محصولات خانواده سرفیس تولید شده است. این محصول بیشتر برای کار طراحان و گرافیست‌ها تولید شده است که حالا به لطف پشتیبانی نرم افزار فتوشاپ کاربرد آن بیشتر نیز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید