آپدیت جدید سرفیس داک برای تمامی کاربران آماده عرضه شد

آپدیت جدید سرفیس داک برای تمامی کاربران آماده عرضه شد

شرکت مایکروسافت به تازگی یک آپدیت جدید را برای درایور سرفیس داک منتشر کرده که باعث بهبود و افزایش کیفیت بازدهی و استفاده از این محصول جانبی می‌شود.

مایکروسافت اعلام کرده که این آپدیت جدید از لحاظ کاربری باعث بهبود روند کاربری سرفیس داک می‌شود و کاربران بهتر است از نسخه‌های پیشین درایور سرفیس داک استفاده نکنند؛ چرا که نسخه‌های قدیمی دارای باگ‌های شناخته شده‌ای بود که باعث سازگاری بهتر این ابزار جانبی با دستگاه‌های سرفیس می‌شود.

این آپدیت درایور باعث بهبود روند انتقال داده و الکتریسیته از طریق کانکتور سرفیس می‌شود و استفاده از این دستگاه را برای اتصال ابزارهای جانبی و نمایشگرهای مختلف را آسان‌تر می‌کند.

سرفیس داک یکی از محصولات جانبی مهم شرکت مایکروسافت است که باعث می‌شود تا دستگاه‌های همراه سرفیس تبدیل به یک دستگاه کاملاً کارآمد و بهینه برای استفاده‌های دسکتاپ شود. کاربران از طریق این ابزار جانبی می‌توانند دو نمایشگر را در کنار تعداد مشخصی پورت‌های یو اس بی و اترنت را به دستگاه‌های سرفیس ارائه دهد. گفتنی است که این آپدیت به صورت دستی قابل دانلود و نصب است و کاربران می‌توانند با دانلود این نسخه از وب سایت رسمی مایکروسافت به صورت بهینه‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

سرفیس داک راه حلی برای رفع محدودیت تعداد درگاه‌های ارائه شده در سرفیس ها به حساب میاید. این آپدیت جدید برای تمامی دستگاه‌های سرفیس که از کانکتور اختصاصی این محصولات استفاده می‌کند، آماده عرضه شده است. کاربران پس از دانلود و نصب این آپدیت باید دستگاه خود را یک بار ریستارت کنند و پس از آن به صورت بهبود یافته تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

گفتنی است که شرکت مایکروسافت در آینده نزدیک سرفیس های جدید را رونمایی می‌کند و به همین دلیل احتمالاً این آپدیت جدید باعث سازگاری هر چه بیشتر سرفیس داک با سرفیس پرو 7 و دیگر محصولات جدید مایکروسافت می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید