آپدیت جدید سرفیس بوک 2 مشکلات مربوط به هایبرنیت را برطرف می‌کند

آپدیت جدید سرفیس بوک 2 مشکلات مربوط به هایبرنیت را برطرف می‌کند

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیتی جدید را برای سرفیس بوک 2 منتشر کرده است که طی آن مشکلات مربوط به هایبرنیت این دستگاه‌ها در آپدیت آوریل ویندوز 10 را حل کرده است.

تا پیش از این و به طور مشخص از زمان عرضه نهایی آپدیت ماه آوریل ویندوز 10 برخی از کاربران سرفیس بوک 2 گزارش‌هایی مبنی بر ایجاد مشکل در زمان هایبرنیت کردن این دستگاه را منتشر کرده بودند. بر اساس ادعای کاربران، هنگام کار کردن سرفیس بوک 2، دستگاه به یکباره هایبرنیت شده و دیگر قابل بازیابی نخواهد بود. کاربران با مواجه شدن این مشکل باید از طریق Force Quite آن را خاموش کرده و برای بار دیگر کامپیوتر را روشن کنند. برخی دیگر از کاربران نیز به دلیل اختلال ایجاد شده در هنگام هایبرنیت شدن دستگاه، اعلام کرده‌اند که اطلاعات حیاتی خود که روی سرفیس بوک 2 ذخیره کرده بودند را از دست داده‌اند.

در این میان مشخص شده است که مشکل یاد شده مربوط به یکی از درایورهای سرفیس بوک 2 بوده است و مایکروسافت با عرضه به روز رسانی جدید، این مشکل را برطرف کرده است. بر همین اساس، کاربران لپ تاپ‌های سرفیس بوک 2 که ویندوز 10 نسخه 1803 به بعد را در دستگاه خود نصب کرده‌اند، از همین حالا می‌توانند آپدیت جدید را دریافت کرده و سپس اقدام به نصب آن کنند.

کاربران سرفیس بوک 2 می‌توانند با مراجعه به تنظیمات ویندوز 10 و زیر شاخهSettings> Update & Security> Windows Update> Check for Updates به روز رسانی جدید را دریافت کرده و آن را روی سرفیس بوک 2 نصب کنند.  گفتنی است که در هنگام نصب این به روز رسانی حتماً باید موارد احتیاط را رعایت کرده و از خاموش شدن ناگهانی دستگاه خودداری شود. گفتنی است که برای نصب این آپدیت در سرفیس بوک 2، دستگاه باید هم‌زمان به اینترنت پر سرعت و آداپتور متصل باشد تا از قطعی ناگهانی اینترنت و همچنین خاموشی دستگاه جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید