آپدیت جدید اپلیکیشن Surface با قابلیت های جدید برای مدیریت بهتر باتری قلم

آپدیت جدید اپلیکیشن Surface با قابلیت های جدید برای مدیریت بهتر باتری قلم

اپلیکیشن Surface مدت‌هاست که برای کاربران دستگاه‌های هیبریدی خانواده سرفیس عرضه می‌شود. این اپلیکیشن قابلیت مدیریت بخش‌های مختلف سرفیس و اتصال لوازم جانبی اختصاصی این محصولات نظیر Surface Pen و Surface Dial را به کاربران می‌دهد. کاربران از طریق این اپلیکیشن همچنین می‌توانند تنظیمات دستگاه خود را به‌صورت اختصاصی، شخصی‌سازی کنند تا بازدهی و کارایی دستگاه بر اساس سلیقه و عادت آن‌ها تغییر کند.
آپدیت جدید این اپلیکیشن تمرکز بهتری بر روی سطح باتری و میزان مصرف آن دارد. علاوه بر این در آپدیت جدید کاربران می‌توانند میزان شارژ باتری قلم سرفیس را مشاهده کنند و از زمان مناسب برای تعویض باتری قلم آگاه شوند. بر همین اساس، کاربران دستگاه‌های سرفیس کافی است آپدیت جدید این اپلیکیشن را از استور دریافت کرده و سپس به بخش Pen در آن بروند تا میزان باتری مصرف‌شده قلم را ببینند. همچنین بخش جدیدی برای مدیریت بهتر بر روی باتری خود دستگاه‌های سرفیس نیز اضافه‌شده که سطح باتری سرفیس و دیگر دستگاه‌های جانبی متصل به آن را نشان می‌دهد.
شما می‌توانید از طریق این لینک جدیدترین نسخه اپلیکیشن Surface را دریافت کرده و مدیریت بهتری بر روی دستگاه خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید